REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zobaczcie, jak powstają efekty specjalne do siódmego sezonu Gry o tron

Gra o tron zawsze słynęła ze świetnych efektów specjalnych - wystarczy tylko przypomnieć sobie bitwę z finału szóstego sezonu. W najnowszej serii ma być jeszcze lepiej!

13.06.2017
10:45
Gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

Na kanale serialu pojawiło się właśnie wideo prezentujące część efektów, jakie zobaczymy w siódmym sezonie.

Wykorzystujemy gaz, wodę, wiatr, dym, pirotechnikę i inżynierię, a także krew i smarki - słyszymy z ust Sama Conway'a odpowiadającego za efekty specjalne w najnowszym sezonie.

Większość materiału pochodzi z wcześniejszych epizodów, ale widzimy również kilka nowych scen - jeszcze przed nałożeniem na nie efektów komputerowych. Pierwsza z nich toczy się na statku, co sugeruje, że zobaczymy bitwę na morzu. Druga za to dzieje się w powietrzu, gdyż widzimy Daenerys dosiadającą urządzenie symulujące smoka.

Gra o tron 7 pojawi się na HBO już 16 lipca.

Pozostaje mieć nadzieję, że stacja ponownie będzie rozpieszczała nasze nerwy wzrokowe scenami takimi jak bitwa bękartów na północy z finału poprzedniego sezonu:

REKLAMA

Efekty specjalne to jednak nie tylko śmierć, pojedynki i wojny, ale... praktycznie każda scena, gdzie postaciom trzeba np. usunąć ucięte palce, albo dorysować niekończący się krajobraz muru w tle:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA