REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO pokazało nowy plakat 7 sezonu Gry o tron. Zapowiada walkę lodu z ogniem!

Daenerys "zrodzona z Burzy" Targaryen to ogień, a Nocny Król zza muru to lód. Czyżby w siódmym sezonie doszło do ich starcia?

09.03.2017
11:48
gra o tron
REKLAMA
REKLAMA

W przededniu startu teksańskiego festiwalu trakującego m. in. o filmach i serialach, South by Southwest, HBO postanowiło zaprezentować plakat zapowiadający premierę najnowszego sezony Gry o tron.

Plakat 7 sezonu Gry o Tron:

gra o tron plakat class="wp-image-81214"

Lód można odczytywać również jako symbol Jona Snowa.

Potwierdzałyby to przecieki z hiszpańskiego planu, gdzie w okolicach Bilbao kręcona jest część siódmego sezonu. Obok Daenerys miał być tam widziany Kit Harington grający Jona Snowa.

UWAGA, SPOILER!

Szósty sezon zakończył się wizją Brana Starka, potwierdzającą fanowską teorię jakoby Daenerys i Jon byli spokrewnieni. W istocie Jon jest synem Lyanny Stark i Rhaegara Targaryena. Daenerys jest zaś jego ciocią.

Niestety na premierę 7 sezonu Gry o tron jeszcze poczekamy...

REKLAMA

Poprzednie sezony zwykle debiutowały na antenie w kwietniu, ale tym razem HBO opóźniło premierę o kwartał. Niestety nie mamy jeszcze dokładnej daty premiery pierwszego epizodu.

Siódmy sezon ma być przedostatnim i liczyć 7 odcinków, ale HBO nie wyklucza nakręcenia prequela, dziejącego się w świecie Westeros.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA