REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Trailer 7. serii Gry o tron wylądował. HBO wreszcie dało nam jakąś konkretną zapowiedź

No wreszcie! HBO od dawna wystawiało cierpliwość fanów na próbę, a publikowane do tej pory zajawki był bardzo lakoniczne. Dziś w końcu pojawił się długo oczekiwany zwiastun 7. serii Gry o tron. Już po nim widać, że na ten sezon zaplanowano nam ostrą jazdę bez trzymanki.

24.05.2017
19:25
Gra o tron 7 sezon trailer
REKLAMA
REKLAMA

Gra o tron jest jednym z najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Ogromne emocje wśród widzów budzą nie tylko kolejne sezony tej produkcji, ale nawet same teasery, zajawki. Udostępnienia pierwszego zwiastuna 7. serii spodziewaliśmy się od kilku dni.

Gra o tron 7 sezon trailer class="wp-image-85963"

Gra o tron - trailer 7. sezonu już jest dostępny.

Pierwszą widzimy Cersei, która wśród głuchej ciszy przechadza się po komnacie, stukając butami o posadzkę. Królowa zaczyna wyliczać swoich wrogów na wschodzie, zachodzie, południu i północy.

Wraz tą wyliczanką pokazywane są kadry, które mają za zadanie przypomnieć nam tych wrogów Lannisterów, a wśród nich pojawia się Arya jadąca konno. Cersei mimo tych wszystkich przeciwności nie ma zamiaru się poddać.

Gra o tron 7 sezon trailer class="wp-image-85964"

Widzimy, jak żołnierze pod sztandarem Lannisterów ruszają na wojnę. Cersei wspomina bratu, że to oni są ostatnimi z rodu, a gdy widzimy w kadrze wreszcie Tyriona precyzuje, że są ostatnimi, którzy się liczą.

Po pół minuty powolnego rozkręcania się widzimy po raz pierwszy dorosłego smoka i Daenerys stojącą u bram twierdzy.

To rozpoczyna drugą część zwiastuna, w której Dany zaczyna swój monolog. Argumentuje, dlaczego to jej należy się władza w 7 królestwach i obiecuje, że tę władzę uzyska. Nie odbędzie się to jednak w bezkrwawy sposób.

Gra o tron 7 sezon trailer class="wp-image-85965"

Chwilę później widzimy Jona Snowa i słyszymy tłum skandujący o królu północy. W jego otoczeniu nie zabrakło Littlefingera, który nadal stara się manipulować Sansą. Potem widzimy kilka scen batalistycznych, ale bez szerszego kontekstu.

REKLAMA

Głosem rozsądku zdaje się być Davos, który proponuje nieznanym rozmówcom pokój. Przekonuje, że jeśli będą kontynuować swoje waśnie, to nie będzie miało znaczenia, czyj kościotrup na koniec zasiądzie na Żelaznym Tronie.

Zwiastun 7. serii serialu Gra o tron kończy wypowiedź kilka szybkich ujęć, po których widzimy jedno dłuższe. A na nim ogromny smok prezentuje się w pełnej krasie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA