REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Już jutro ważny dzień w dziejach telewizji. Nadchodzi 8. sezon „Gry o tron”

Dla każdego serialowego fanatyka, ale i dla historii telewizji, to najważniejsza data w tym roku. W końcu po długim wyczekiwaniu, już jutro zobaczymy premierowy odcinek finałowego sezonu „Gry o tron”.

14.04.2019
18:00
gra o tron 8. sezon gdzie oglądać
REKLAMA
REKLAMA

Ekranizacja bestsellerowej sagi „Pieśń Lodu i Ognia” George'a R.R. Martina ma już status kultowej. Ten bijący rekordy popularności serial fantasy to opowieść o obłudzie i zdradzie, szlachetności i honorze, podboju i triumfie. Historia osadzona w krainie, gdzie lato może trwać dziesięciolecia, a zima panować dłużej niż ludzkie życie. Pożądanie, intrygi i siły nadprzyrodzone wstrząsają od lat czterema stronami Westeros. Teraz rozegra się ostateczna walka o Żelazny Tron, której wyczekiwaliśmy od sierpnia 2017 roku, kiedy to skończyła się 7. seria.

Finałowy sezon „Gry o tron” dziś w nocy - gdzie go obejrzeć?

Co bardziej wytrwali będą mogli zaznajomić się z 1. odcinkiem bladym świtem 15 kwietnia. Powinien on wylądować w serwisie HBO GO około godziny 3:00, bo właśnie wtedy będzie on emitowany w HBO. Ci jednak, którzy nie korzystają z subskrypcji i nie będą chcieli zarywać nocy, będą musieli poczekać do godziny 20:10, kiedy to serial znowu pojawi się na HBO. Najbliższa powtórka jest przewidziana na środę 17 kwietnia na godzinę 21:40. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek.

REKLAMA

Pamiętajcie, że jeśli odcinek nie pojawi się w HBO GO o 3.00, to zawsze możecie skorzystać z opcji obejrzenia transmisji live kanału linearnej telewizji.

Premierowy odcinek 8. sezonu „Gry o tron”, jak i poprzednie serie, można oglądać w HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA