REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Bitwa Bękartów" - HBO pokazuje nadchodzące starcie. "Gra o tron" wygląda jak rasowy hollywoodzki film

Jeżeli zastanawiacie się, dlaczego ósmy odcinek "Gry o tron" był tak przeciętny, macie swoją odpowiedź.

15.06.2016
9:03
Gra o tron - "Bitwa Bękartów" to zupełnie nowa jakość w TV
REKLAMA
REKLAMA

Cała moc producentów poszła na realizację zbliżającego się odcinka numer 9. W nim zobaczymy tak zwaną „Bitwę Bękartów”. Wojska zebrane przez Sansę Stark oraz Jona Snowa zmierzą się z wojami Boltona, broniącymi niedawno zajętego Winterfell.

"Gra o tron" ma pokazać nam bitwę, jakiej w historii telewizji jeszcze nie było.

Brzmi to jak banalny slogan reklamowy. Dopiero, gdy zobaczyłem poniższy zwiastun, naprawdę pokiwałem głową z uznaniem. Pokazane na trailerze fragmenty bitwy robią piorunuję wrażenie. Spot reklamowy wygląda, jak gdyby miał za zadanie reklamować hollywoodzki film, a nie serial, który oglądacie na kablówce.

REKLAMA

Za „Bitwę Bękartów” odpowiada reżyser Miguel Sapochnik. Ten sam, który rok temu stworzył kapitalne starcie w odcinku "Gry o tron" pod tytułem "Hardhome". To były najlepsze ujęcia z Innymi, jakie kiedykolwiek powstały w tym serialu. Sapochnik zasiadający za kamerą w dziewiątym epizodzie serii gwarantuje, że dostaniemy coś naprawdę, naprawdę potężnego.

Dziewiąty odcinek szóstego sezonu serialu "Gra o tron" obejrzymy w nocy z niedzieli na poniedziałek, o 3:00 polskiego czasu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA