REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Oczy wszystkich skierowane na Królewską Przystań. Sprawdźcie zwiastun 5. odcinka 8. sezonu „Gry o tron”

Za nami 4. odcinek finałowego sezonu „Gry o tron”. Tymczasem w sieci pojawiła się zapowiedź kolejnego, piątego epizodu serialu HBO.

06.05.2019
10:20
gra o tron odcinek 5 sezon 8 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga na spoilery!

4. odcinek może i nie przyniósł wielkich rozstrzygnięć, za to w kilku momentach spowodował u fanów szybsze bicie serca. Bohaterowie mieli chwilę na opatrzenie ran i świętowanie po udanej walce z Nocnym Królem. Jednak kolejna ważna bitwa jest tuż za rogiem.

Gra o tron odcinek 5 zwiastun


Oczy wszystkich skierowane są na Królewską Przystań.

Wygląda na to, że zniszczenie miasta jest nieuchronne. Daenerys jest coraz bardziej rozwścieczona, zaś Cersei również nie ma zamiaru odpuścić. Piąty odcinek przyniesie zapewne krwawą jatkę.

W zwiastunie piątego odcinka widzimy scenę, w której Tyrion Lannister spaceruje po komnatach Smoczej Skały. Widzimy także Jona Snowa i dowodzone przez niego wojsko, które czeka u bram Królewskiej Przystani. Twórcy serialu zapewne potrzymają nas jeszcze przez chwilę w niepewności, zanim przejdą do kolejnej bitwy i najważniejszego rozstrzygnięcia finałowego sezonu.

REKLAMA

Odcinki serialu „Gra o tron” znajdziecie na HBO GO.

Premiera 5. odcinka ósmego sezonu „Gry o tron” zaplanowana jest na poniedziałek 13 maja o godzinie 3:00 nad ranem w HBO i HBO GO (wersja z napisami). Powtórka na kanale HBO tego samego dnia o godzinie 20:10.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA