REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ramin Djawadi zamieni Łódź w Westeros. Kompozytor muzyki do serialu Gra o tron wystąpi w Polsce

Tym dym, dydy dym dym - mało który czytelnik Spider’ Web nie rozpozna charakterystycznego motywu przewodniego, od którego rozpoczyna się każdy odcinek serialu Gra o tron. Teraz ten i wiele innych kawałków będziemy mogli usłyszeć na żywo. Zagra je orkiestra pod kierownictwem samego Ramina Djawadiego.

29.09.2017
11:57
Gra o tron 8 sezon spoilery
REKLAMA
REKLAMA

Ramin Djawadi to aktualnie jeden z najpopularniejszych kompozytorów w branży filmowej. Artystę uznaje się za świetnego rzemieślnika, który jest w stanie stworzyć kapitalne utwory, pracując pod presją czasu oraz wymagającego kalendarza. Muzyk potrafi również skomponować małe dzieła sztuki, wystarczy wspomnieć The Light of Seven oraz The Winds of Winter z szóstego sezonu Gry o tron.

Poza superprodukcją HBO, Ramin Djawadi odpowiada również za ścieżki dźwiękowe do takich produkcji jak Warcraft, Equillibrium, Prison Break, Iron Man, Clash of the Titans, Pacific Rim oraz Westworld. Chociaż kompozytor nie może pochwalić się podobnym uznaniem co John Williams czy Hans Zimmer, muzyk jest aktualnie jednym z najczęściej kontraktowanych twórców w przemyśle filmowym oraz telewizyjnym.

Teraz Ramin Djawadi wystąpi w Polsce, a my mamy okazję na żywo posłuchać niesamowitej muzyki z serialu Gra o tron.

REKLAMA

Polska będzie jednym z przystanków podczas przygotowywanej na 2018 rok trasy koncertowej Djawadiego. Kompozytor zagra dla fanów Gry o tron w łódzkiej Atlas Arenie. Wydarzenie będzie miało miejsce 15 maja. Ceny biletów rozpoczynają się od 155 złotych. Wejściówki można nabyć w salonach Empik oraz na platformach LiveNation i TicketMaster.

Zarezerwowane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA