REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. YouTube

Samuel L. Jackson postanowił streścić minione sezony serialu "Gra o tron". Zrobił to na YouTube

W sieci znajdziecie mnóstwo materiałów streszczających akcję z minionych sezonów serialu "Gra o tron". Jeden z nich jest szczególny. O wydarzeniach z produkcji HBO postanowił opowiedzieć internautom sam Samuel L. Jackson.

14.07.2016
10:37
Samuel L. Jackson streszcza serial Gra o tron na YouTube
REKLAMA
REKLAMA

Kiedy Samuel L. Jackson zaczyna swoje streszczenie "Gry o tron" od zdania „fuck those dragons”, można być pewnym, że ma się do czynienia z wyjątkowym, bardzo specyficznym materiałem.

Nie chciało mi się liczyć, ile razy popularny aktor odmienia wyraz „motherfucker”, ale bez dwóch zdań materiał wideo nie jest przeznaczony dla młodszych odbiorców. Tak samo zresztą, jak sama "Gra o tron"! Ot, takie przyjacielskie przypomnienie.

Samuel L. Jackson koncentruje się na najciekawszych wątkach z perspektywy nadchodzącego, ósmego sezonu.

REKLAMA

Najwięcej czasu ekranowego dostał Jon Snow, Daenerys, Arya, Tyrion oraz Cersei. To kluczowe postaci, które w nadchodzących odcinkach odegrają niezwykle ważne role. Tytułowa gra o tron wchodzi w swoją ostateczną fazę, a pretendentów do korony zostało coraz mniej.

Oczywiście materiał wideo to nic innego, jak promocja serialu, który jest już do kupienia w iTunes. HBO wynajęło Jacksona, aby nadać materiałowi odpowiedniego rozgłosu. Co zresztą się udało, ponieważ w momencie pisania tego tekstu klip ma już ponad milion wyświetleń w YouTube.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA