REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Gra o tron" - nacieszcie oczy zdjęciami z wielkiego finału 6 sezonu

Chyba każdy fan serialu "Gra o tron" został ukontentowany dziewiątym, kapitalnym epizodem serii. Ta bitwa przed polami Winterfell, to było coś! Tym bardziej nie mogę się doczekać, co przyniesie finał sezonu. HBO uchyla rąbka tajemnicy.

23.06.2016
9:02
Gra o tron - oficjalne zdjęcia z planu wielkiego finału 6 sezonu
REKLAMA
REKLAMA

Producenci serialu "Gra o tron" udostępnili w sieci oficjalne zdjęcia z finalnego, dziesiątego odcinka szóstego sezonu. Chociaż zabrakło na nich szokujących i zaskakujących treści, HBO odsłania przed nami to, czego możemy się spodziewać. Pamiętajcie więc - poniższe materiały oglądacie na własną odpowiedzialność.

"Gra o tron" - przedpremierowe zdjęcia z wielkiego finału szóstego sezonu:

gra o tron sezon 6 6 gra o tron sezon 6 5 gra o tron sezon 6 4 gra o tron sezon 6 3 gra o tron sezon 6 2 gra o tron sezon 6 1Zdjęcia zdradzają kilka ciekawych wątków. Przede wszystkim - rozmowa Waldera Freya z Jaimiem Lannisterem. Mam nadzieję, że to będzie bardzo intensywna wymiana zdań. Coś mi mówi, że Jaimie gardzi Freyem i nie zawaha się o tym powiedzieć prosto w twarz mordercy Roba Starka.

Symboliczne może być również zdjęcie Daenerys i Tyriona. Kto wie, być może para omawia finalne detale długo wyczekiwanej inwazji na Westeros, a kadr to jeden z ostatnich, które pokazują tych bohaterów w egzotycznym mieście Mereen.

REKLAMA

Istotne wydaje się również to, że sir Loras ostatecznie poddaje się Wielkiemu Wróblowi i (najprawdopodobniej) przyznaje się do popełnionych grzechów. Ciekawe, jak zareaguje na to królowa Margaery. Co mogliśmy widzieć w jednym z ostatnich odcinków, jej wiara w nowy, religijno-monarchiczny ustrój Królewskiej Przystani wydaje się być mocno powierzchowna.

Światowa premiera finalnego odcinka szóstego sezonu serialu "Gra o tron" odbędzie się o 3:00 polskiego czasu, w nocy z niedzieli na poniedziałek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA