REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Muzyka

"The Winds of Winter" oraz "Light of the Seven" - posłuchaj kapitalnych utworów z finału "Gry o tron"

Jednym z głównych elementów, dzięki którym finał szóstego sezonu serialu "Gra o tron" był taki dobry, jest muzyka. Kompozytor Ramin Djawadi prezentuje najwyższą formę.

28.06.2016
9:45
Gra o tron - muzyka z finału szóstego sezonu już online!
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka odgrywała gigantyczną rolę w finale serialu "Gra o tron". Dziesiąty odcinek rozpoczynał się od dojmującego, nieco melancholijnego utworu Light of the Seven, towarzyszącego widzom podczas tragicznych wydarzeń w Wielkim Sepcie.

Ten sam utwór rozbrzmiewał w głośnikach, gdy na głowę Cersei nakładano… no, nie będę zdradzał szczegółów. Być może ktoś z was wciąż jeszcze nie oglądał cudownego finału. Jeżeli tak jest, musicie to koniecznie zmienić. Jak dla mnie, to był najlepszy epizod produkcji HBO, jaki kiedykolwiek został wyemitowany.

Drugim kluczowym utworem finału serialu "Gra o tron" jest The Winds of Winter.

Kawałek mogliście słyszeć w ostatniej scenie 10 epizodu. Utwór towarzyszył łodziom płynącym w kierunku Westereos. Epicki fragment, w pełni oddający to, co niebawem nadejdzie. Zupełnie nowy etap konfliktu, na który fani czekali już od pierwszego sezonu produkcji HBO.

Oba utwory, jak i wiele, wiele innych, możecie przesłuchać na czołowych platformach muzycznych. Krążek ze ścieżką dźwiękową do szóstego sezonu serialu "Gra o tron" jest już do przesłuchania w TIDAL-u i Spotify. Bezpieczne odnośniki do tych platform znajdziecie pod tekstem.

REKLAMA

Od siebie dodam, że dziesiąty epizod szóstego sezonu to pierwszy odcinek produkcji HBO, który obejrzałem aż dwa razy. Twórcy telewizyjnego widowiska narzucili tak wysoki poziom, że oczekiwania fanów będą teraz gigantyczne. Jestem ciekaw, czy w HBO mogą im sprostać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA