REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

HBO przedstawia czas trwania odcinków nowego sezonu Gry o tron. To nie serial, to filmy

Ile czasu trwa długi odcinek oglądanego przez was serialu? Większość pomyśli pewnie o 40, może nawet 50 minutach. Co powiecie na prawie półtorej godziny? Tyle zajmie wam Gra o tron.

09.06.2017
19:37
Gra o tron 7 sezon trailer
REKLAMA
REKLAMA

Siódmy sezon rozpocznie się dosyć „niewinnie”. Pierwsze dwa odcinki będą trwały równe 59 minut. Trzeci epizod będzie o cztery minuty dłuższy, ale już epizod czwarty potrwa „jedynie” 50 minut. Równowaga musi zostać zachowana. Piąty odcinek siódmego sezonu wraca do ram 59 minut, ale potem dzieje się już magia.

Finalny odcinek siódmego sezonu serialu Gra o tron potrwa prawie półtorej godziny.

Dokładnie 81 minut - tyle potrzebują producenci świetnego serialu, aby zakończyć przedostatnią serię telewizyjnego widowiska. To o zaledwie 20 minut krócej, niż trwa John Wick - pełnometrażowy film akcji, który nie tak dawno temu był wyświetlany w kinach. Powstaje pytanie - dlaczego Gra o tron jest taka długa?

  • Odcinek 1: 59 minut
  • Odcinek 2: 59 minut
  • Odcinek 3: 63 minut
  • Odcinek 4: 50 minut
  • Odcinek 5: 59 minut
  • Odcinek 6: 71 minut
  • Odcinek 7: 81 minut
REKLAMA

Na pewno ma na to wpływ liczba samych epizodów. Siódmy sezon serialu składa się z zaledwie siedmiu odcinków. Ostatni sezon ósmy ma być jeszcze krótszy, nawet pomimo starań HBO, aby wydłużyć niezwykle dochodową i niezwykle popularną serię na podstawie prozy R. R. Martina. Bardzo mnie cieszy, że producenci się nie ugięli i pozostali przy swoich warunkach. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nowa Gra o tron będzie dokładnie taka, jaką sobie wymyślili. Mając w pamięci kapitalny sezon szósty, nie boję się o jakość wykonania.

Gra o tron powróci do nas z nowym sezonem już 16 lipca 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA