REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

„Gra o tron” na ostatniej prostej. Sprawdźcie zwiastun finałowego epizodu serialu HBO

5. odcinek „Gry o tron” wprowadził niezłe zamieszanie. Przed nami jeszcze więcej niewiadomych, a do końca sezonu i serialu w ogóle został tylko jeden odcinek. Sprawdźcie zwiastun finałowego epizodu serialu HBO.

13.05.2019
10:55
gra o tron s08e06 zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Uwaga na spoilery!

Jak już nie raz bywało, po wielkiej bitwie przychodzi czas na obmycie ran i oszacowanie strat. Zwiastun historycznego ostatniego odcinka „Gry o tron” pokazuje bohaterów, którzy przeżyli, wśród nich Aryę, Tyriona i samą Daenerys. Co jeszcze może nas czekać w finale serialu?

Gra o tron 6. odcinek - zwiastun:

W 5. odcinku 8. sezonu akcja znacznie przyśpieszyła. Zapewne na początku 6. odcinka czeka nas delikatne wyhamowanie, ale przecież nie może to potrwać zbyt długo. Jaki będzie kolejny krok Daenerys? Kto ostatecznie przetrwał nalot z 5. odcinka? Jak potoczy się relacja pomiędzy Dany a Jonem? To tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiedzieć musi finałowy epizod.

Wielki finał wieloletniej przygody z serialem musi zaserwować widzom coś wyjątkowego. To czas podsumowań i rozwiązania wielu wątków, które nurtują fanów od wielu odcinków. Czy tak się rzeczywiście stanie, a twórcy odpowiedzą na najbardziej nurtujące pytania? Tego dowiemy się za tydzień.

REKLAMA

Finałowy odcinek „Gry o tron” zostanie wyemitowany 20 maja 2019.

Polscy widzowie będą mogli obejrzeć go o godzinie 3:00 w nocy z 20 na 21 maja. Chwilę później odcinek trafi też na HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA