REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Na szósty sezon "Gry o tron" poczekamy nieco dłużej?

Jeśli nie możecie doczekać się premiery nowej serii serialu "Gra o tron", to bardzo prawdopodobne, że będziecie musieli uzbroić się w nieco więcej cierpliwości. Wiele wskazuje na to, że zostanie ona przesunięta o kilka tygodni. 

30.10.2015
10:59
Na szósty sezon Gry o tron poczekamy nieco dłużej?
REKLAMA
REKLAMA

HBO co prawda jeszcze oficjalnie nie ogłosiło daty premiery szóstej odsłony serialu "Gra o tron", jednak dotychczas każdy sezon dotychczas wchodził na antenę w ostatnich tygodniach marca lub w pierwszym tygodniu kwietnia, jak miało to miejsce przy okazji ostatniego, piątego sezonu. Tym razem może być jednak inaczej - dalsze losy Tyriona, Daenerys, Cersei i pozostałych bohaterów, oraz odpowiedź na palące pytanie "co się stało z Jonem Snow" poznamy prawdopodobnie nieco później. Dlaczego?

gra o tron

Winnych należy szukać wśród dwóch innych, nowych seriali, które emitować będzie HBO - "Vinyl" oraz "Girls & ‘Togetherness". Jak poinformowano wczoraj, obie te produkcje zadebiutują na antenie w niedzielę, 14 lutego, każda z nich liczyć będzie 10 odcinków. Oznacza to, że szósty sezon "Gry o tron" nie może mieć swojej premiery w standardowym terminie, bowiem w ramówce zwyczajnie nie ma na nią miejsca w tym czasie.

REKLAMA
kit harington jon snow gra o tron

W związku z tym na szóstą serię "Gry o tron" poczekamy najpewniej do ostatniego tygodnia kwietnia lub początku maja. Niby to nieznaczna obsuwa, ale jednak biorąc pod uwagę dramatyczny finał piątego sezonu, chyba wszyscy życzylibyśmy sobie, by jak najszybciej dowiedzieć się, co dalej.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA