REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Gry
  3. Seriale /
  4. VOD

Obroń Winterfell lepiej niż serialowi scenarzyści. Nowa gra komputerowa pozwoli ci sprawdzić się w roli stratega

Czy potrafisz obronić Winterfell lepiej niż serialowi scenarzyści? Takie pytanie zadaje twórca nowej gry komputerowej, nawiązującej do słynnej Bitwy o Winterfell.

31.07.2019
18:31
Winterfell Falling - ekran startowy
REKLAMA
REKLAMA

8. sezon serialu „Gra o tron” skończył się w maju, ale wciąż nie gasną słowa krytyki względem ostatniej serii. Jedną z największych bolączek fanów był chaotyczny styl, w jakim przedstawiono bitwę z 3. odcinka.

Teraz jednak możemy w kreatywny sposób ulżyć naszej frustracji.

W sieci zadebiutowała właśnie gra komputerowa nawiązująca do wydarzeń z „The Long Night”. Dzięki niej możemy poczuć się jak stratedzy wojenni z prawdziwego zdarzenia i poprowadzić wojska w obronie Winterfell.

Winterfell Falling - polska gra o Bitwie o Winterfell class="wp-image-309634"

Twórcą gry „Winterfell Falling: Interactive Battle” jest Arek Rebacz, znany pod pseudonimem Rarykos.

Mężczyzna stworzył program, który umożliwia nam wcielenie się w stratega bitwy i poprowadzenie wojsk w newralgicznym momencie historii Westeros.

Grę znajdziecie na stronie Newgrounds. Po krótkim wstępie od razu jesteśmy wrzuceni w wir akcji i jeszcze nie wiemy, co konkretnie możemy zrobić. Po pierwszej próbie na ekranie pojawią się instrukcje. Grafika gry jest niezwykle prosta, ale dzięki temu przynajmniej możemy dobrze zobaczyć cały przebieg bitwy.

Winterfell Falling class="wp-image-309637"
REKLAMA

Rarykos jest twórcą innych programów komputerowych, w których często przygląda się dzisiejszym relacjom międzyludzkim. „Winterfell Falling” powstało w ramach prac nad większym projektem. Sam autor podkreśla, że był ciekawy, czy użytkownicy będą umieli poprowadzić lepszą misję obrony niż zrobili to scenarzyści.

Cały serial „Gra o tron” jest dostępny na platformie streamingowej HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA