REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

4. sezon "Gry o Tron" będzie ostatnim!

Przed kilkunastoma minutami na oficjalnym profilu serialu "Gra o Tron" na Twitterze pojawiła się informacja, że czwarty sezon, którego premiera odbędzie się 6 kwietnia, będzie jednocześnie ostatnim. 

01.04.2014
9:55
4. sezon „Gry o Tron” będzie ostatnim!
REKLAMA

Wiadomość błyskawicznie rozeszła się po Twitterze, w ciągu godziny zdobywając niemal pół miliona retweetów. Internauci nie ustają w spekulacjach co może przyczyną zawieszenia serialu. Był on wszakże nie tylko bardzo wysoko oceniany, ale również cieszył się niesłabnącą popularnością. Najczęściej powtarzaną plotką jest rzekomy konflikt pomiędzy Georgem R.R. Martinem i producentem Davidem Benioffem.

tweet gra o tron
REKLAMA

Mówi się również o zbyt wysokich kosztach produkcji w stosunku do zysków - już pomiędzy trzecim a czwartym sezonem ograniczono liczbę pracujących przy niej ekip i zmniejszono liczbę planów zdjęciowych. Być może wydatki związane z nakręceniem piątego sezonu okazały się za duże dla HBO. Na razie brak oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Jeśli tylko pojawi się więcej informacji na ten temat, będziemy was informować na bieżąco.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA