REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

"Gra o Tron": obejrzyj pierwszy zwiastun 5 sezonu

Po kilkusekundowych teaserach, którymi HBO raczyło nas za pośrednictwem Twittera i strony internetowej ThreeEyedRaven.com, nareszcie doczekaliśmy się pełnego zwiastuna piątego sezonu "Gry o Tron". Możecie go obejrzeć poniżej.

30.01.2015
9:24
„Gra o Tron”: obejrzyj pierwszy zwiastun 5 sezonu
REKLAMA

Trailer miał swoją premierę w Ameryce, gdzie był wyświetlany w kilkudziesięciu kinach IMAX. HBO udostępniło go już oficjalnie na swoim profilu "Gry o Tron" na Facebooku.

REKLAMA

//

Już po samym tym zwiastunie widać, że scenarzyści "Gry o Tron" postanowili po raz kolejny nieco przyspieszyć niektóre z opisywanych w książkach wydarzeń. To świetna informacja, bo "Uczta dla wron" oraz "Taniec ze smokami" tracą na dynamice względem poprzednich części, jest więc spora szansa, że w serialu nudne i przegadane sceny zostaną wyeliminowane lub przynajmniej skrócone. Zapowiada się rewelacyjnie, szkoda jedynie, że na premierę piątego sezonu jeszcze trochę trzeba poczekać. "Gra o tron" powróci na antenę 12 kwietnia.

REKLAMA

Poniżej możecie również obejrzeć wypowiedzi producentów serialu, Davida Benioffa oraz D.B. Weissa, tłumaczących dlaczego zdecydowali się na promocję swojego działa w kinach IMAX.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA