REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

GTA V w prawdziwym życiu to najlepszy film, jaki zobaczysz dzisiaj w YouTube

Rockstar posiada wielu wiernych, niesamowicie kreatywnych fanów. Część z nich poznaje wszystkie sekrety olbrzymiego środowiska GTA V. Inni tworzą niesamowite modyfikacje. Jeszcze inni… cóż, przenoszą akcję swojej ulubionej gry do prawdziwego świata.

10.06.2015
15:58
GTA V w prawdziwym życiu to najlepszy film, jaki zobaczysz dzisiaj w YouTube
REKLAMA

Materiał „Real GTA” ma już ponad 4 miliony wyświetleń w serwisie YouTube. W ogóle się temu nie dziwię. To najlepszy materiał skierowany do graczy, jaki widziałem od dobrych kilkunastu dni. Każdy, kto grał w Grand Theft Auto V na dowolnej platformie, na pewno doceni trud włożony w materiał filmowy. To samo ujęcie kamery, dokładnie te same miejsca oraz animacje postaci – jestem zachwycony. Wy pewnie również będziecie:

REKLAMA

REKLAMA

Na specjalnie uznanie zasługuje ostatnia scena, w której rzeczywisty świat miesza się z tym wirtualnym, prosto z Grand Theft Auto Online. Świetnie wyglądają ujęcia podczas jazdy pojazdami. Co prawda efekty specjalne czasami odstawały poziomem (tak, mam na myśli skok na rowerze), nie zmienia to jednak ogólnego odbioru produkcji CorridorDigital.

Jeżeli macie ochotę na więcej ciekawych filmów z YouTube oraz niezależnych, wykonanych na niesamowitym poziomie produkcji filmowych, koniecznie zajrzyjcie w tę zakładkę na sPlay.pl. Gromadzimy tutaj najciekawsze sieciowe produkcje, których próżno szukać w zasobach telewizji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA