REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. Dzieje się

Aktorka ze "Stranger Things" mogła zrobić wielką karierę. Przerwała ją przez molestowanie na planie filmu

Młodzi aktorzy i aktorki ze "Stranger Things" po udziale w serialu mogą liczyć na rozwój kariery i role w kolejnych produkcjach. Tymczasem Grace Van Dien, która pojawiła się na początku 4. sezonu serialu Netfliksa, rzuciła aktorstwo na rzecz... streamingu. Wszystko przez ciężką dla niej sytuację, na planie zdjęciowym.

10.03.2023
14:30
Grace Van Dien
REKLAMA

"Stranger Things" na przestrzeni lat dał możliwość rozwoju młodym aktorom i aktorkom, którzy po udziale w serialu stali się znani, popularni, a obecność w hicie Netfliksa, otworzył im drzwi do dalszej kariery. Grace Van Dien nie skorzystała jednak z takiej możliwości.

REKLAMA

Aktorka "Stranger Things" zrezygnowała z aktorstwa na rzecz streamingu.

Bohaterka 4 .sezonu "Stranger Things" Chrissy Cunningham grana przez Grace pojawiła się tylko w jednym odcinku serialu. I choć jej potencjał aktorski mógł być wykorzystany w kolejnych produkcjach, Grace całkowicie zrezygnowała z aktorstwa na rzecz streamowania. Sama zainteresowana zdradziła, że w ostatnim czasie musiała odmówić aż czterech aktorskich propozycji.

Zauważyłam, że ludzie są na mnie źli, że zrezygnowałam z aktorskich zleceń, aby poświęcić się streamowaniu „Jednak prawda jest taka, że z kilku ostatnich projektów, nad którymi pracowałam, nie wyniosłam najlepszych wspomnień. Z winy niektórych współpracowników

Za jej decyzją kryje się dość smutna historia związana z molestowaniem na planie zdjęciowym. Grace była nękana przez wysoko postawionego członka ekipy filmowej, który składał jej seksualne propozycje. Ówczesny szef aktorki miał wynająć dziewczynę do towarzystwa, a następnie zaproponować Grace trójkąt. Gdy młoda aktorka usłyszała jego propozycję, była roztrzęsiona i płakała.

Przykre doświadczenia z przeszłości sprawiły, że Grace Van Dien na razie nie planuje wracać do aktorskiego świata. Jeśli to zrobi, powróci do show biznesu na własnych zasadach. Mimo wszystko była gwiazda "Stranger Things" spełnia się jako streamerka.

Jestem szczęśliwa i rozwijam własne projekty. Mam nadzieję, że ktoś zdecyduje się je sfinansować, ponieważ wtedy będę mogła przejąć kontrolę nad własnym planem zdjęciowym i na pewno nie będę prosiła moich aktorów, żeby się ze mną przespali

powiedziała

Grace dodała też, że dostaje dużo pytań od ludzi, jak streamowanie może być korzystniejsze dla jej zdrowia psychicznego. Odpowiedź aktorki była prosta. Właśnie tak jak widzicie. Siedzę w domu i gram w gry wideo, a szef nie prosi mnie o seks - podsumowała.

REKLAMA

Znane gwiazdy opowiadają o nadużyciach seksualnych na planach zdjęciowych

Dodajmy, że w ostatnim czasie sporo aktorek w różnym wieku decyduje się publicznie opowiedzieć o przykrych wspomnieniach z molestowaniem seksualnym, które mają miejsce na planach zdjęciowych. Niedawno o nadużyciach seksualnych opowiedziały m.in. Jena Malone z "Igrzysk śmierci" oraz Ellen Barkin znana widzom serialu "Królestwo zwierząt".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA