REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

„Grzechotnik” – nowy horror psychologiczny od Netfliksa ze zwiastunem i datą premiery

W sieci zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun produkcji Netfliksa „Grzechotnik”, opowiadający o sile matczynej miłości oraz granicach, które jesteśmy w stanie przekroczyć dla uratowania najbliższej osoby.

10.10.2019
19:56
Grzechotnik - kadr z filmu
REKLAMA
REKLAMA

Październik jest miesiącem horrorów. Z tej okazji platforma Netflix chętnie stawia na historie z dreszczykiem, dotyczące życia i zdrowia dzieci. W najbliższych dniach w serwisie pojawi się thriller „Trauma”, o mężczyźnie, którego żona i córka zniknęły podczas rutynowej wizyty w szpitalu. Rozpoczną się dramatyczne poszukiwania, w tym w głąb własnego umysłu.

25 października zadebiutuje natomiast psychologiczny horror „Grzechotnik”, opowiadający o losach kobiety, która bezwiednie podpisała pakt z diabłem, gdy pozwoliła tajemniczej grupie uratować życie swojej córki.

Teraz dowiaduje się, że „usługa miała wysoką cenę”.

Matka będzie musiała odebrać życie innemu człowiekowi, aby udobruchać grupę szalonych mieszkańców pustyni. Rozpocznie się walka z czasem.

Film wyreżyserował Zak Hilditch, który w 2017 stworzył dla Netfliksa horror „1922”, bazujący na opowiadaniu Stephena Kinga. W obsadzie znalazła się Carmen Ejogo, znana z niewielkiej roli w filmie „Obcy: Przymierze”, czy występu w dwóch częściach sagi „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Towarzyszą jej m.in. Theo Rossi i Emma Greenwell.

REKLAMA

„Grzechotnik” po zwiastunie zapowiada się ciekawie. Zwłaszcza w pierwszych, osadzonych na pustyni sekwencjach. Kadr z przyczepą turystyczną wśród pustkowia przywodzi zaś na myśl pierwsze odcinki serialu „Breaking Bad”, choć historia przedstawiona w filmie podąży raczej inną drogą niż przygody Waltera White’a i Jessego Pinkmana. Jaki horror czeka na bohaterów „Grzechotnika”, dowiemy się już za dwa tygodnie, gdy film trafi do serwisu VOD.

Produkcja pojawi się na platformie Netflix już 25 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA