REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Guardians of the Galaxy 2 na DVD/Blu-ray promuje klip, który jest bardziej w stylu lat 80. niż same lata 80.

Guardians Inferno to kawałek, który został stworzony przez zespół The Sneepers oraz samego Davida Hasselhoffa. Grany podczas napisów końcowych utwór powraca, z klipem w gwiazdorskiej obsadzie.

07.08.2017
10:14
Guardians of the Galaxy 2 na DVD/Blu-ray promuje klip z lat 80.
REKLAMA
REKLAMA

Chris Pratt, Stan Lee, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, a nawet reżyser James Gunn - wszyscy oni pojawiają się w klipie muzycznym mającym promować wydanie filmu Guardians of the Galaxy 2 na nośnikach DVD oraz Blu-ray. Oczywiście, nie mogło zabraknąć również ikony lat 80. - Davida Hasselhoffa - który jest jednocześnie współproducentem utworu Guardians Inferno.

Miałem olbrzymi problem, aby rozpoznać wszystkie gwiazdy Guardians of the Galaxy 2 w muzycznym klipie.

Ten został wyreżyserowany w taki sposób, aby do złudzenia przypominał niskobudżetowe wideo promujące średniej jakości kapelę z ubiegłego wieku. Sztucznie postarzany obraz świetnie pasuje do antycznego formatu 4:3, dostosowanego do starych kineskopowych telewizorów. Choreografia, stroje, efekty specjalne - wszystko to sprawia, że starsi czytelnicy Spider’s Web mogą odnaleźć znajome nurty popkultury lat 80., obecne również w filmie Guardians of the Galaxy 2.

REKLAMA

Zdziwiłem się zwłaszcza obecnością Stana Lee. Chociaż nie jestem pewien, czy jego wizerunek to nie jedynie komputerowo stworzona imitacja prawdziwej ikony komiksów Marvela. Jednego za to nie da się pomylić z niczym innym - wielkich mięśni Dave’a Bautisty, który wciela się w rolę Draksa.

Guardians of the Galaxy 2 zadebiutuje w cyfrowej dystrybucji już 8 sierpnia, a na płytach DVD/Blu-ray pojawi się 22 sierpnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA