REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ruszyły zdjęcia do filmu "Strażnicy Galaktyki 2". Niespodzianka w obsadzie

James Gunn, reżyser i scenarzysta "Strażników Galaktyki", poinformował za pośrednictwem Facebooka, że rozpoczęły się zdjęcia do drugiej części jego blockbustera. Dodał także, że w obsadzie sequela znajdzie się odtwórca roli Dextera Rileya z filmu "Najsilniejszy mężczyzna na świecie".

18.02.2016
12:49
Ruszyły zdjęcia do filmu Strażnicy Galaktyki 2. Niespodzianka w obsadzie
REKLAMA
REKLAMA

Mowa oczywiście o Kurcie Russellu, którego niedawno mogliśmy oglądać w najnowszym filmie Quentina Tarantino, "Nienawistnej ósemce". Russel, gwiazda "Coś", "Ucieczki z Nowego Jorku", "Tango i Casha" czy "Wielkiej draki w chińskiej dzielnicy", dołączył tym samym do całej plejady gwiazd. W sequelu "Strażników Galaktyki" pojawią się bowiem Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Michael Rooker, Sean Gunn, Karen Gillan oraz Vin Diesel i Bradley Cooper, których znamy z pierwszej części oraz kilka nowych twarzy: Pom Klementieff, Elizabeth Debicki i Chris Sullivan.

kurt russell class="wp-image-60062"
REKLAMA

Nie wiadomo jeszcze w jakiej roli wystąpi Russell w "Strażnikach Galaktyki 2", nieujawnione pozostają również szczegóły fabularne filmu, choć jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że jednym z motywów przewodnich będzie wątek dotyczący prawdziwych rodziców Petera Quilla aka Star-Lorda. Zdjęcia do sequela właśnie się rozpoczęły, jego premiery możemy spodziewać się 5 maja 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA