REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Pikachu będzie mówił głosem Ryana Reynoldsa

Twórcy legendarnych Pokemonów nie dają za wygraną. Wraz z nowym rokiem, na ekrany kin wejdzie kolejna ekranizacja przygód japońskich stworów. Do ekipy filmu Pikachu Detective dołączył właśnie Ryan Reynolds, który wcieli się w postać głównego bohatera. 

07.12.2017
11:09
Gwiazda Deadpoola wcieli się w postać Pikachu
REKLAMA
REKLAMA

Za reżyserię odpowiedzialny będzie Rob Letterman, który na swoim koncie ma już produkcję młodzieżowej serii grozy Gęsia skórka. W przedsięwzięciu wezmą udział także Justice Smith (Jurassic World: Fallen Kingdom) oraz aktorka Kathryn Newton. Aktorzy nie tylko udzielą postaciom swoich głosów, produkcja ma być tworzona w oparciu o motion capture.

Nowe przygody najpopularniejszego z pokemonów będą wzorowane na grze Great Detective Pikachu, w której żółty bohater wciela się w postać detektywa. Pikachu zajmie się poszukiwaniami porwanego w tajemniczych okolicznościach ojca postaci odgrywanej przez Smitha. Nastolatkom pomagać będzie także zadziorna dziennikarka, którą gra Newton. Film odejdzie zatem od tradycyjnej fabuły o trenerach i kolekcjonowaniu pokemonów.

Nastoletni Pikachu, dzięki sprytowi i inteligencji, niczym detektyw Holmes, zmierzy się z mrocznymi zagadkami i pokona wszelkie trudności, by odnaleźć ojca swojego przyjaciela.

W latach dziewięćdziesiątych Pokemony zawładnęły rynkiem i umysłami nastolatków. Wraz z jej sukcesem kasowym stworzono popularny serial animowany oraz liczne filmy. Idąc za ciosem, producenci wypuścili na rynek także kolekcję figurek, kart i innych gadżetów związanych z marką. Mimo upływu lat zainteresowanie japońskimi pokemonami nie maleje. Film, w którym pojawi się Ryan Reynolds jest zapewne odpowiedzią na falę popularności, jaką przyniosła gra Pokemon Go.

 class="wp-image-114333"
REKLAMA

Mimo zaangażowania do produkcji najgorętszych nazwisk z show biznesu, nie ulega wątpliwości, że Detective Pikachu będzie skierowany do młodego widza, który chętnie zobaczy swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Nie należy raczej spodziewać się po nadchodzących pokemonach finezji i złożoności fabularnej. Ot, kolejna komercyjna próba podtrzymania popularności.

W filmie Detective Pikachu twórcy pokładają wielkie nadzieje finansowe. Za międzynarodową dystrybucję odpowiedzialny będzie Universal.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA