REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Gwiazda serialu "Ally McBeal" w obsadzie "Supergirl"

Kilka długich lat kazała czekać na swój powrót do telewizji Calista Flockhart. Znana przede wszystkim z roli przebojowej prawniczki Ally McBeal aktorka otrzymała angaż w produkowanym przez CBS serialu "Supergirl".

24.02.2015
12:21
Gwiazda serialu „Ally McBeal” w obsadzie „Supergirl”
REKLAMA
REKLAMA

Flockhart wcieli się w postać Catherine "Cat" Grant, właścicielkę koncernu medialnego CatCo i przełożoną Kary Zor-El, czyli tytułowej Supergirl. Aktorka nie wystąpiła w żadnym filmie bądź serialu od 2011 roku, kiedy to wyemitowany został ostatni odcinek "Braci i sióstr", gdzie grała jedną z głównych ról.

supergirl cat grand
REKLAMA

Calista Flockhart dołączyła tym samym do obsady, w której znajdują się m. in. Melissa Benoist (Supergirl), Mehcad Brooks (Jimmy Olsen) i Laura Benanti (Alura Zor-El, matka Kary). Do obsadzenie pozostaje jeszcze kilka ról - Hanka Henshawa, Wynna Schotta oraz siostry Kary, Alex.

"Supergirl" będzie opowiadać o losach kuzynki Supermana, która w wieku 12 lat została wysłana z rodzinnego Kryptonu na Ziemię. Dyskretnie uczy się korzystać ze swoich mocy, by móc je wykorzystać do pomagania innym. Twórcami serialu są Greg Berlanti oraz Ali Adler.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA