REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Gwiazda "Sicario" w obsadzie 8 części "Gwiezdnych wojen"

Benicio Del Toro, Laura Dern i debiutująca na wielkim ekranie Kelly Marie Tran dołączyli właśnie do obsady ósmej części "Gwiezdnych wojen", której produkcja rozpoczęła się przed kilkoma dniami.

16.02.2016
11:45
Gwiazda Sicario w obsadzie 8 części Gwiezdnych wojen
REKLAMA
REKLAMA

Del Toro, Dern i Tran dołączyli tym samym do Daisy Ridley, Johna Boyegi, Oscara Isaaca, Adama Drivera, Andy'ego Serkisa, Lupity Nyong’o, Marka Hamilla i Carrie Fisher, którzy wystąpili w "Przebudzeniu Mocy", siódmej odsłonie "Gwiezdnych wojen". Nie ujawniono jeszcze, w jakie role przyjdzie im się wcielić - mając na uwadze to, jak przebiegała promocja poprzedniej części, musimy uzbroić się w cierpliwość. Na informacje na ten temat prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać jeszcze przynajmniej kilka miesięcy.

del toro class="wp-image-52565"

Benicio Del Toro to 48-letni aktor pochodzący z San Germán w Portoryko. Na koncie ma kilka głośnych ról - między innymi w "Las Vegas Parano", "21 gramów", "Sin City", "Traffic" czy ostatnio w "Sicario" oraz sporo prestiżowych nagród, jak chociażby Oscara i Złotego Globa (oba za "Traffic"). Laura Dern najbardziej znana jest z udziału w takich produkcjach jak "Park Jurajski" z 1993 roku, "Dzikość serca", "Dzika droga" czy "Doskonały świat". Kelly Marie Trannie nie doczekała się jeszcze debiutu w filmie kinowym. Dotychczas zaliczyła niewielkie role w serialach "To the Bridge" i "Fabulous High".

REKLAMA

"Gwiezdne wojny 8″ trafią do kin w grudniu 2017 roku. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Rian Johnson („Breaking Bad”, „Looper – Pętla czasu”).

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA