REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Wiemy, w którym punkcie rozpocznie się akcja 8 części "Gwiezdnych wojen"

Pamiętajcie zakończenie "Przebudzenia Mocy"? Przed seansem następnej części "Gwiezdnych wojen" dobrze będzie je sobie odświeżyć. Podczas oscarowej gali Daisy Ridley zdradziła informacje na temat otwarcia epizodu 8. 

01.03.2016
10:35
Wiemy, w którym punkcie rozpocznie się akcja 8 części Gwiezdnych wojen
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli wierzyć słowom Daisy Ridley, akcja nowego filmu rozpocznie się dokładnie w momencie, w którym została ona przerwana w poprzedniej odsłonie. SPOILER "Przebudzenie Mocy" zamyka scena, w której grana przez Ridley bohaterka, Rey, trafia na planetę Ahch-To, na której ukrywa się Luke Skywalker. Kobieta próbuje oddać Skywalkerowi należący do niego miecz świetlny, ten jednak nie sięga po niego od razu, jego reakcja jest bardzo enigmatyczna. KONIEC SPOILERA W tym miejscu kończy się część VII. I dokładnie w tym samym miejscu rozpocznie się część VIII.

REKLAMA
rey star wars 3 class="wp-image-58843"

Pomiędzy wydarzeniami z obu odsłon "Gwiezdnej Sagi" upłynie zatem raptem kilkanaście sekund. Akcja nie zostanie popchnięta do przodu ani o krok. To pierwszy taki przypadek w historii "Gwiezdnych wojen". Można zatem przypuszczać, że czeka nas wiele emocji - obie postaci skrywają swoje tajemnice, a miłośnicy serii od dawna spekulują na temat tego, czy aby na pewno jest to pierwsze spotkanie Luke'a i Rey. Odpowiedź poznamy dopiero w przyszłym roku. Premiera filmu zapowiedziana jest na 15 grudnia 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA