REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Gwiezdne Wojny jako intro „Detektywa” to najlepszy film, jaki zobaczysz dzisiaj na YouTube

Fani Gwiezdnych Wojen mają dzisiaj prawdziwy wysp informacji i ciekawostek. Otwarcie „True Detective” to tylko jedna z nich.

11.08.2015
9:33
Gwiezdne Wojny jako intro Detektywa to wideo dnia YouTube
REKLAMA
REKLAMA

Złośliwi mogą napisać, że najlepszą rzeczą w drugim sezonie „Detektywa” jest jego intro. Sam nie zgadzam się z tą opinią. Poczynania Colina Farrella naprawdę przypadły mi do gustu. Nie zmienia to oczywiście faktu, że serial posiada niesamowite, charakterystyczne, wyjątkowe i zapadające w pamięci otwarcie.

Teraz w podobny sposób zostały przedstawione Gwiezdne Wojny. Materiał stoi na wysokim poziomie.

Film na YouTube przypomniał mi, że muszę nadrobić zaległe odcinki drugiego sezonu „Detektywa”. Jestem dopiero na piątym epizodzie. Co niezwykle mnie cieszy, podobno im dalej, tym lepiej. Biorąc pod uwagę, że już pierwsza połowa drugiego sezonu przypadła mi do gustu, nie mogę się doczekać, kiedy znajdę chwilę wolnego czasu i pochłonę całość.

Powyższy film to nie jedyny materiał dotyczący Gwiezdnych Wojen, jaki przygotowaliśmy na dzisiaj. W sieci pojawiły się bowiem pierwsze zdjęcia ze… „Star Wars Anthology: Rogue One”! Nielegalnie zdobyte materiały pochodzą z planu filmowego i najprawdopodobniej zostały wykonane przy użyciu drona. Komplet pięciu zdjęć możecie zobaczyć poniżej:

Niesamowite, jak aktywnie Disney wykorzystuje zdobytą przez siebie markę.

Dwa filmy kinowe, seria książek i komiksów, serial animowany, zupełnie nowe gry wideo oraz nieodkryty etap w kosmicznej historii – a to dopiero początek. Zdjęcia z planu „Star Wars Anthology: Rogue One” najlepiej unaoczniają, że Disney nie zamierza odpoczywać. Medialny gigant będzie wykorzystywał rozpoznawalną markę intensywniej niż kiedykolwiek wcześniej.

REKLAMA

Będąc przy filmach kinowych, zaczynają się już pojawiać pierwsze reklamy telewizyjne nadchodzącego „Star Wars: Episode VII: The Force Awakens”. Pierwszy ze spotów pochodzi z koreańskiej telewizji i można zobaczyć na nim kilka zupełnie nowych ujęć. Osoby, które oglądały poprzednie teaser trailery po kilkanaście razy (tak, piszę o sobie), na pewno je dostrzegą:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA