REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

May the 4th be with you! Z okazji dnia Gwiezdnych wojen ebooki nowego kanonu po 11 złotych!

Czwarty maja to nie tylko bolesny dzień powrotu do pracy, ale również międzynarodowy dzień Gwiezdnych wojen. Z tej okazji sklep Virtualo zorganizował świetną promocję.

04.05.2016
17:49
Gwiezdne wojny - nowy kanon ebooków po 11 złotych od sztuki
REKLAMA
REKLAMA

Po wykupieniu praw do Gwiezdnych wojen przez Disneya, większość książek z logo Star Wars na okładce możecie wyrzucić do kosza. Te stały się niczym więcej, jak legendami, które nie mają żadnego przełożenia na zupełnie nowy, powstający właśnie kanon. Cały wieloletni dorobek mnóstwa autorów został uznany za nieważny, aby zrobić miejsce dla nowych książek i komiksów, już pod chorągwią Disneya.

Nowy kanon powoli wypełnia się kolejnymi publikacjami. Część z nich możecie kupić w świetnych cenach, na Virtualo.

Promocja trwa od 4 do 5 maja. W tym czasie macie szansę nabyć ebooki z nowego kanonu Gwiezdnych wojen po 11 złotych od sztuki. Bardzo rozsądna cena. Za taką stawkę możecie nabyć na przykład najważniejszą z nowych publikacji, to jest „Koniec i początek” traktujący o wydarzeniach bezpośrednio po zniszczeniu drugiej gwiazdy śmierci oraz zakończeniu oryginalnej filmowej trylogii.

REKLAMA
Zrzut ekranu 2016-05-04 o 17.30.13 class="wp-image-68941"

Niestety, żadna z książek nowego kanonu nie jest dziełem wybitnym. To w większości przeciętne rzemiosło, które docenią jedynie wielcy fani Gwiezdnych wojen. Warto również dodać, że żadna z tych książek nie zabiera nas w czas najnowszej trylogii, rozpoczętej filmem „Przebudzenie Mocy”. Na te najciekawsze, najważniejsze publikacje musimy jeszcze poczekać.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA