REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Netflix może zazdrościć HBO. Dwie pełne sagi Gwiezdnych wojen pojawiły się na HBO GO

W bibliotece Netfliksa znajduje się Przebudzenie Mocy, a za kilka tygodni powinien pojawić się tam również Łotr Jeden. To jednak HBO GO posiada w swoim zbiorze najcenniejszy zestaw gwiezdnowojennych filmów - dwie kompletne sagi składające się na sześć głównych epizodów.

01.07.2017
13:00
Netflix może zazdrościć HBO. Sagi Gwiezdnych wojen już na HBO GO
REKLAMA
REKLAMA

Mroczne Widmo, Atak Klonów, Zemsta Sithów, Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje oraz oczywiście Powrót Jedi - wszystkie sześć epizodów kosmicznej sagi wylądowało na platformie HBO GO. Wraz z początkiem lipca posiadacze tej usługi zyskali swobodny dostęp do wspaniałej kolekcji, której abonenci Netfliksa - w tym ja - mogą co najwyżej pozazdrościć.

Najgorsze i najgłupsze w tym wszystkim jest to, że za HBO Go chętnie bym zapłacił. Jednak nie mogę.

Działająca w obrębie Polski platforma VoD jest przeznaczona jedynie dla użytkowników operatorów telewizyjnych. W formularzu rejestracji widnieje obowiązkowy wymóg podania swojego telewizyjnego dostawcy - UPC, Vectry, Netii, Cyfrowego Polsatu i tak dalej. Szkopuł tkwi w tym, że nie posiadam i nie chcę posiadać dostępu do linearnej telewizji. Jestem widzem nowego pokolenia, który sam dobiera sobie treści, wrzucając na ekran TV to, na co ma ochotę, strumieniując obraz z Internetu. Rozumie to Netflix. Rozumie to Showmax. Nie wiem, dlaczego HBO nie potrafi zrozumieć.

 class="wp-image-88578"

Naprawdę byłbym skłonny oddawać HBO kilkanaście złotych miesięcznie, tak jak oddaję je dla Spotify, Netfliksa, Showmaksa oraz innych nowoczesnych usług. Płaciłbym chociażby dla samej Gry o tron, Detektywa, Westworld oraz Gwiezdnych wojen. Polski oddział medialnego giganta nie chce jednak moich pieniędzy, zamykając się na nowoczesnych klientów spoza skostniałego, satelitarno-kablowego układu. A przecież osób takich jak ja jedynie przybywa.

Wracając do Gwiezdnych wojen - HBO GO posiada polską oraz angielską ścieżkę do wyboru.

REKLAMA

Widz może dokonać wyboru między polskim/angielskim dźwiękiem oraz napisami. Filmy w kolekcji HBO GO to wersje ulepszone, wzbogacone o dodatkowe sceny, lepsze efekty specjalne oraz poprawiony dźwięk i obraz. Młodszym widzom warto bowiem przypomnieć, że pierwszy epizod wspaniałej serii powstał w 1977 roku i zdecydowanie nie przypominał wtedy tego, co niedawno widzieliście w kinie na Przebudzeniu Mocy oraz Łotrze Jeden.

Mroczne Widmo, Atak Klonów, Zemsta Sithów, Nowa Nadzieja, Imperium Kontratakuje oraz Powrót Jedi na platformie HBO GO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA