REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. VOD

Wejdź do Sokoła Millennium i poznaj najsłynniejszy twist w historii kina. Oryginalna trylogia „Star Wars” od dziś w HBO GO

„Gwiezdne wojny” to jedna z najważniejszych filmowych sag w historii światowego kina. Nie będzie żadną przesadą stwierdzenie, że oryginalne trzy filmy stworzone przez George'a Lucasa i jego współpracowników zmieniły przyszłość tego medium. „Nowa nadzieja”, „Imperium kontratakuje” i „Powrót Jedi” właśnie trafiły do HBO GO.

24.07.2020
17:35
gwiezdne wojny hbo go
REKLAMA
REKLAMA

Filmowy wyścig zbrojeń największych serwisów VOD trwa w najlepsze. Każda większa platforma streamingowa wykorzystuje wzmożone zainteresowanie tego typu rozrywką w okresie pandemii i próbuje przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów w swoją stronę. Mocne działa w lipcu wytoczyła platforma HBO GO, która oprócz wielu nowości własnej produkcji postawiła na kultową gwiezdną sagę.

Wykreowany przez George'a Lucasa świat widzowie będą mogli podziwiać we wszystkich jego filmowych odsłonach. W ubiegłym tygodniu w serwisie zagościły prequele opowiadające o młodych latach Dartha Vadera i Hana Solo, a dzisiaj do biblioteki HBO GO dołączyły kolejne cztery produkcje.

W HBO GO możecie już oglądać filmy „Nowa nadzieja”, „Imperium kontratakuje”, „Powrót Jedi” i „Łotr 1”.

gwiezdne wojny hbo go class="wp-image-427348"

Wspomniane produkcje dołączyły do biblioteki razem, bo ich historia tworzy w dużej mierze spójną całość. I to pomimo faktu, że „Łotr 1” został stworzony już w erze Disneya. Można się spodziewać, że najbliższy weekend upłynie wielu fanom „Star Wars” na obejrzeniu wszystkich sześciu filmów nadzorowanych przez George'a Lucasa, a część zdecyduje się dołączyć do nich dwa spin-offy. Sposobów oglądania „Gwiezdnych wojen” jest bowiem kilka (wszystkie najciekawsze znajdziecie TUTAJ).

Być może z okazji postanowią skorzystać też osoby, które wcześniej nie widziały żadnego filmu z serii i premiera w HBO GO będzie dla nich pierwszą okazją na zetknięcie się z Rycerzami Jedi i Lordami Sithów, odwiedzenie takich planet jak Tatooine, Bespin czy Mustafar oraz wyruszenie na przygodny w towarzystwie Hana Solo, Obi-Wana Kenobiego czy członków rodziny Skywalkerów. Warto zacząć to oglądanie już dzisiaj, bo przecież w najbliższych dniach do serwisu dołączy też trylogia sequeli stworzona w kilku ostatnich latach.

REKLAMA

Gwiezdne wojny” wkrótce będzie można obejrzeć w całości na HBO GO. Wystarczy poczekać do 7 sierpnia na premierę Epizodu IX.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA