REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Tego nikt się nie spodziewał. W sieci wylądował właśnie nowy, oficjalny zwiastun filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"

Niedawno Disney zapowiedział, że opublikowany dwa tygodnie temu oficjalny, pełny zwiastun "Gwiezdnych wojen: Przebudzenia Mocy" będzie ostatnim, jaki zobaczymy przed premierą filmu. Oświadczenie to widocznie nie dotyczy japońskiego oddziału tego koncernu, który dosłownie przed chwilą udostępnił na swoim kanale na YouTube nowy trailer, pełen niepublikowanych wcześniej scen.

06.11.2015
15:42
gwiezdne wojny przebudzenie mocy plakat — kopia
REKLAMA
REKLAMA

To z całą pewnością najbardziej zaskakujący news tego miesiąca. To ten zwiastun miał być przecież ostatnim. Tymczasem nie dość, że właśnie dostaliśmy kolejny, to jeszcze sporo w nich scen, których nie było w żadnym z dotychczasowych materiałów udostępnionych przez Disney. Jeśli nowy trailer miał być przeznaczony tylko na rynek japoński, to cóż, największa na świecie korporacja mediowa nie doceniła fanów "Star Wars". Nie przedłużając już - panie i panowie, przed wami świeżutki, jeszcze ciepły zwiastun filmu "Gwiezdne Wojny: Przebudzenia Mocy".

REKLAMA

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" trafi do kin 18 grudnia.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA