REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Lucasfilm przygotował nam nie lada niespodziankę. Zapraszamy za kulisy Ostatniego Jedi

Wytwórnia Lucasfilm opublikowała zupełnie nowy materiał wideo o najnowszej odsłonie Gwiezdnych wojen. Dominują w nim zdjęcia z planu, ale nie zabrakło też nowych fragmentów filmu.

24.10.2017
22:04
Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi za kulisami
REKLAMA
REKLAMA

Podobnie jak Przebudzenie Mocy, również i Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi doczekał się materiału promocyjnego, który zamiast być kolejnym zwiastunem prezentuje – dość lakonicznie – kulisy powstawania filmu. Nie zabrakło w nim też nowych scen. Szczególnie istotna i ciekawa jest ta prezentująca Luke’a Skywalkera stojącego przy bibliotece Jedi.

Materiał jest bardzo dobrze zmontowany. Mimo że pokazuje nam bardzo wiele różnych fragmentów filmu, to robi to w taki sposób, by nie dać widzom nawet najmniejszych powodów do spekulacji na temat fabuły produkcji. Co mnie osobiście bardzo cieszy - chcę iść do kina, wiedząc o scenariuszu filmu jak najmniej.

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi za kulisami class="wp-image-104512"

Choć zawsze, ale to zawsze możemy próbować ciut na siłę wyciągać jakieś wnioski. Zwróćcie uwagę na fragment z Benicio del Toro, grającego DJ-a. Aktor idzie obok Finna i Rose przebranych za funkcjonariuszy Nowego Porządku. Wygląda na to, że będzie stał po stronie naszych bohaterów. Ciekawa jest też obecność Daisy Ridley w sali tronowej Snoke’a. Czyżby czekała ją konfrontacja z tajemniczym następcą Palpatine’a?

Zdecydowanie warto obejrzeć ten krótki materiał.

Bije od niego pozytywna energia i widać na nim pełne zaangażowanie wszystkich uczestniczących w produkcji filmu. Nie brakuje też wypowiedzi gwiazd w nim występujących: Mark Hamill, Daisy Ridley i John Boyega drażnią naszą cierpliwość, zapewniając nas, że Ostatni Jedi poprowadzi Gwiezdną sagę w zupełnie nowe, ekscytujące rejony, jeśli chodzi o sam scenariusz.

Nie zabrakło w materiale też Riana Johnsona – scenarzysty i reżysera filmu – który z wyraźnym podnieceniem opowiada o swoim osobistym oddaniu Gwiezdnym wojnom i o tym, jak trudno było mu znaleźć granicę pomiędzy byciem fanem sagi, a wykonaniem swojej odpowiedzialnej pracy.

REKLAMA

Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi doczekały się już materiału nakręconego za kulisami. Teraz czas na seans.

Film pojawi się już niedługo w kinach. Polska premiera przewidziana jest na 14 grudnia, a pokazy przedpremierowe ruszają dzień wcześniej, także w naszych kinach.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA