REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kolejne spoty "Gwiezdnych wojen" wylądowały w sieci

Nowe spoty, garść niepokazywanych wcześniej scen... Fani "Gwiezdnych wojen" nie mają prawa narzekać na brak materiałów z "Przebudzenia Mocy". Z drugiej strony, zamiast co kilka dni raczyć nas kilkudziesięciosekundowymi klipami, składającymi się w większości z tego, co już wcześniej pokazano, Disney mógłby wypuścić jeden dłuższy, bardziej konkretny zwiastun. Na to się jednak nie zanosi. 

16.11.2015
10:12
Gwiezdne wojny: kolejne spoty wylądowały w sieci
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli Disney zamierza publikować kolejne sceny z siódmej części "Gwiezdnych wojen" w dotychczasowym tempie, podczas seansu "Przebudzenia Mocy" doświadczymy potężnego déjà vu. Chyba, że zrezygnuje z dostarczania kilkusekundowych, nowych fragmentów filmu, prezentując jedynie to, co już mieliśmy okazję obejrzeć, w zmienionej kolejności. Nie mogę się doczekać premiery tego widowiska, ale szczerze mówiąc ilość udostępnianych przez medialnego giganta, w zasadzie nie wnoszących nic świeżego, materiałów zaczyna się robić przytłaczająca.

star wars the force awakens

W przeciągu ostatnich kilku dni, w sieci wylądowały dwa kolejne telewizyjne reklamy "Przebudzenia Mocy" (ostatni wczoraj). W sumie niespełna półtorej minuty, w tym kilka sekund niepublikowanych wcześniej scen. Jeśli jeszcze nie macie dość promocji "Gwiezdnych wojen", możecie je obejrzeć poniżej. Ja ewentualne kolejne spoty już sobie odpuszczę. Co za dużo, to nie zdrowo.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA