REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ujawniono oficjalny plakat filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy"

Równo dwa miesiące przed premierą nowej części "Gwiezdnych wojen", Disney zaprezentował oficjalny kinowy plakat "Przebudzenia Mocy". Już dziś w Sieci pojawi się także nowy zwiastun tego najbardziej wyczekiwanego w tym roku filmu.

19.10.2015
8:39
gwiezdne wojny przebudzenie mocy plakat — kopia
REKLAMA
REKLAMA

Plakat siódmej odsłony "Gwiezdnych wojen" wyraźnie nawiązuje do wszystkich promujących poprzednie części, choć znajduje się na nim zdecydowanie najwięcej postaci i elementów. W tym gąszczu w oczy rzucają się dwa elementy.

Po pierwsze - brak Luke'a Skywalkera, który jak wiemy, pojawi się w "Przebudzeniu Mocy" u boku kilku innych postaci znanych z wcześniejszych filmów: Hana Solo, Chewiego czy Lei. Po drugie - jeden z nowych bohaterów, grany przez Johna Boyegę Finn, dzierży niebieski miecz świetlny, co najprawdopodobniej oznacza, że dostaliśmy oficjalne potwierdzenie plotek mówiących o tym, iż jest on Jedi.

W tle za Finnem znajduje się interesujący obiekt, z wyglądu przypominający Gwiazdę Śmierci - najpewniej jest to jednak Baza Starkiller, wojskowa placówka Najwyższego Porządku, pokrywająca powierzchnię całej planety. Znajdujący się na niej arsenał zdolny jest zniszczyć cały układ gwiezdny.

gwiezdne wojny przebudzenie mocy plakat
REKLAMA

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" trafi do polskich kin 18 grudnia. Już dziś ruszyła przedpremierowa sprzedaż biletów.

Jeśli chcecie obejrzeć ten film jako jedni z pierwszych, ze względu na ogromne zainteresowanie, niewątpliwie warto dokonać rezerwacji jak najwcześniej. Także dziś w nocy pojawić ma się także nowy, pełny zwiastun "Przebudzenia Mocy".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA