REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" w polskich kinach o tydzień wcześniej!

Premiera filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" początkowo była zapowiedziana na 25 grudnia 2015 roku. W wielu fanach, tych, którzy bardzo czekają, by zobaczyć kolejną odsłonę sagi, wywołało to bunt ze względu na wcześniejszą datę premiery światowej, a zwłaszcza fakt, że premiera w innych krajach europejskich również miała mieć miejsce 18 grudnia. Teraz mogą się już tylko cieszyć, bo premiera kolejnej części "Gwiezdnych wojen" została przeniesiona w Polsce o tydzień wcześniej.

29.07.2015
11:26
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" w polskich kinach o tydzień wcześniej!
REKLAMA
REKLAMA

Nowa data premiery została ustanowiona na 18 grudnia 2015 roku, co oznacza, że Polacy zobaczą w kinach "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" w tym samym czasie, co inni na świecie. Kilka dni temu na Facebooku założono nawet wydarzenie: Chcemy wcześniejszej premiery Przebudzenia Mocy w Polsce!. Jego organizatorzy mogą chyba poczuć, że dołożyli cegiełkę do tej zmiany. Rzadko możemy doczekać takich momentów, kiedy w Polsce oglądamy po raz pierwszy film w tym samym momencie co reszta świata, więc nawet abstrahując od samej produkcji, jest to świetna wiadomość.

REKLAMA

"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" to siódma część sagi. Na ekranie zobaczymy twarze znane z poprzednich filmów, jak na przykład Harrisona Forda, Marka Hamilla i Carrie Fisher, ale również pojawią się nowi aktorzy w obsadzie, między innymi Oscar Isaac oraz John Boyega.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA