REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

"Gwiezdne wojny VIII" - kiedy możemy się spodziewać pierwszego zwiastuna?

Choć wszyscy fani "Gwiezdnych wojen" żyją obecnie premierą "Łotra 1", LucasFilm nie zapomina o promocji kolejnych filmów z serii. Kathleen Kennedy ujawniła, kiedy możemy spodziewać się pierwszego zwiastuna do ósmej części oraz kiedy rozpoczną się zdjęcia do spin-offu opowiadającego o młodym Hanie Solo.

16.12.2016
11:18
Gwiezdne wojny VIII - kiedy spodziewać się pierwszego zwiastuna?
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli chodzi o drugi spin-off z uniwersum "Gwiezdnych wojen", poświęcony przeszłości Hana Solo, zdjęcia rozpoczną się już w lutym przyszłego roku, a więc piętnaście miesięcy przed zaplanowaną premierą filmu. Film ma trafić do kin 25 maja 2018 roku i jak na razie nic nie wskazuje na to, by data ta miała ulec zmianie. Cały czas wiemy bardzo niewiele na temat tej produkcji - reżyserują Phil Lord i Christopher Miller, a w obsadzie są Alden Ehrenreich, Donald Glover i Emilia Clarke.

REKLAMA
han solo star wars class="wp-image-53485"

Wcześniej, niemal dokładnie za rok, 15 grudnia 2017, swoją premierę będzie miał film "Gwiezdne wojny VIII". Kathleen Kennedy, szefowa LucasFilm, poinformowała, że pierwszy zwiastun tego widowiska będzie gotowy na wiosnę przyszłego roku. Zostanie on zaprezentowany albo w marcu, przed pokazem "Pięknej i bestii", albo miesiąc później, na imprezie Star Wars Celebration. Czasu pozostało zatem jeszcze sporo, nie pozostaje zatem nic innego, jak skupić się na premierze "Łotra 1".

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA