REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Szykujcie swoje najlepsze stroje dla Ewana McGregora. Serial „Halston” już w maju na Netfliksie

Roy Halston Frowick obchodziłby dzisiaj swoje 89. urodziny. Nie ma go jednak z nami od 1990 roku. Netflix przygotował prezent dla jego fanów. Platforma ogłosiła datę premiery serialu „Halston” z Ewanem McGregorem w roli głównej. Udostępniła też serię polaroidowych zdjęć z bohaterami nadchodzącej produkcji.

23.04.2021
18:27
halston ewan mcgregor netflix premiera
REKLAMA

„Halston” to serial, z którego poznamy losy kultowego projektanta mody Roya Halstona Frowicka. Dzisiaj, 23 kwietnia 2021 roku, obchodziłby swoje 89. urodziny. Z tej okazji Netflix ujawnił datę premiery nadchodzącej produkcji. Co więcej, zadebiutuje ona na platformie już w przyszłym miesiącu.

REKLAMA

W główną rolę wciela się Ewan McGregor, a scenariusz oparty jest na książce „Simply Halston” Stevena Gainesa.

Zgodnie z oficjalnym opisem fabuły:

Miniserial „HALSTON” opowiada historię legendarnego projektanta i twórcy światowego imperium mody, którego imię staje się synonimem luksusu, seksapilu, statusu i sławy, definiując sukces w Nowym Jorku lat 70. i 80. W wyniku wrogiego przejęcia twórca marki musi podjąć walkę o zachowanie prawa do swojego najcenniejszego zasobu — nazwy Halston.

W serialu prócz Ewana McGregora występują Krysta Rodriguez jako Liza Minnelli, Rebecca Dayan jako Elsa Peretti, Bill Pullman jako David Mahoney, Gian Franco Rodriguez jako Victor Hugo, David Pittu jako Joe Eula, Sullivan Jones jako Ed Austin, Rory Culkin jako Joel Schumacher, Kelly Bishop as Eleanor Lambert i Vera Farmiga jako Adele. Po drugiej stronie kamery również nie zabrakło znanych nazwisko. Jako producent wykonawczy zaangażowany był Ryan Murphy, czyli twórca m.in. „American Horror Story”.

Zapowiada się całkiem przyjemna podróż w czasie.

Zdają się to potwierdzać udostępnione przez Netfliksa polaroidowe zdjęcia bohaterów nadchodzącej produkcji:

REKLAMA

Jak będzie to wyglądało w praktyce przekonamy się już niedługo. „Halston” pojawi się bowiem na platformie Netflix 14 maja 2021 roku.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź tutaj.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA