REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD
  3. Netflix

Lada dzień Ewan McGregor odmieni oblicze mody. Netflix pokazuje przepiękny zwiastun serialu „Halston”

Netflix podkręcał atmosferę aż w końcu pokazał pełnoprawny zwiastun limitowanego serialu pt. „Halston”, w którym w tytułowej roli zobaczymy Ewana McGregora. Możemy być pewni, że serial będzie piękny. Zapowiedź wygląda świetnie!

04.05.2021
20:16
halston zwiastun serial netflix ewan mcgregor
REKLAMA

Roy Halston Frowick był projektantem mody, który w latach 70. ubiegłego stulecia zyskał międzynarodową sławę. Zaczynał jako kapelusznik w Chicago, by rozwinąć skrzydła w Nowym Jorku, zajmując się projektowaniem ubrań. Wkrótce nazwano go czołowym amerykańskim projektantem mody, a jego kreacje nosiły największe gwiazdy. O karierze Halstona, jej rozwoju i upadku opowie nowy miniserial Netfliksa, którego wyprodukowaniem zajął się m.in. Ryan Murphy (twórca „American Horror Story”).

REKLAMA

Halston był marką, gwiazdorem, legendą i skandalistą; jego kontrowersyjne oblicze sportretował Ewan McGregor.

Całkiem prawdopodobne, że nawet w obliczu ewentualnych narracyjnych i scenariuszowych potknięć, całość okaże się przyjemnym przeżyciem właśnie za sprawą obsady, brzmienia i warstwy wizualnej.

McGregora odmieniającego oblicze amerykańskiej mody zobaczymy w serwisie Netflix już 14 maja. Tymczasem poświęćmy chwilę i pozwólmy się zahipnotyzować temu zwiastunowi:

„Halston” będzie składał się z 5. odcinków (tradycyjnie: wszystkie zadebiutują na platformie jednego dnia). Za reżyserię odpowiada Daniel Minahan (współpracował już z Murphym przy „Zabójstwie Versace” czy „Hollywood”, zajmował się też „Grą o tron”, „House of Cards” czy „Czystą krwią”). Twórcą serialu i autorem scenariusza jest Sharr White („The Affair”). Skrypt powstał przy udziale Kristiny Woo (również „The Affair”) i Iana Brennana („Hollywood”, „Ratched”).

REKLAMA

Kogo zobaczymy w serialu poza McGregorem? Między innymi Billa Pullmana, który wcieli się w amerykańskiego biznesmena Davida J. Mahoneya. Będzie też Rory Culkin (zagra reżysera Joela Schumachera, tak, tego Schumachera), a Vera Farmiga wcieli się w pewną Adele. Krysta Rodriguez sportretuje legendę: Lizę Minnelli.

Oscarowe i głośne tytuły możesz obejrzeć w CHILI za darmo dzięki nowej promocji Logitech – sprawdź

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA