REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ruszyła przedsprzedaż biletów na Han Solo: Gwiezdne wojny - historie w Polsce

Polacy mogą już kupić wejściówki na najnowszy spin-off cyklu Star Wars. Sieci kin Cinema City, Multikino i Helios rozpoczęły już przedsprzedaż biletów na Han Solo: Gwiezdne wojny - historie.

04.05.2018
16:25
Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plakaty
REKLAMA
REKLAMA

Dwie największe polskie sieci kin zrobiły fanom sagi Star Wars prezent w dniu ich święta. 4 maja, czyli w (nie)formalny dzień Gwiezdnych wojen - May the 4th - ruszyła przedsprzedaż biletów na najnowszy rozdział gwiezdnowojennej przygody.

Bilety na Han Solo: Gwiezdne wojny - historie w sieci Cinema City i IMAX.

Widzowie w Polsce będą mogli obejrzeć film na salach IMAX oraz Skoda 4DX. Premiera przewidziana jest na piątek 25 maja, ale pierwsze pokazy odbędą się w naszym kraju już dzień wcześniej, w czwartek. Pierwsi widzowie na sale kinowe będą mogli wejść o godzinie 19:00, a bilety można nabyć na stronie internetowej Cinema City lub w kasach kin.

Oprócz pokazów w salach IMAX i Skoda 4DX zaplanowano też seanse w klasycznych salach kinowych. Dostępne będą warianty 2D i 3D. W większości przypadków przewidziano na 24 maja projekcje z napisami, ale np. w Cinema City na warszawskim Bemowie będzie można obejrzeć film w 3D z dubbingiem.

Han Solo w salach IMAX w wariancie 3D będzie można obejrzeć w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź) i Wroclavia (Wrocław). Pokazy typu 4DS odbędą się w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).

han solo polski plakat bilety przedsprzedaz cinema city imax class="wp-image-159861"

Bilety na Han Solo: Gwiezdne wojny - historie w sieci Multikino.

Druga z największych polskich sieci kin również rozpoczęła już przedsprzedaż biletów na nowy spin-off cyklu Star Wars. Podobnie jak w przypadku Cinema City premiera filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie zaplanowana została na 25 maja, ale pierwsze seanse rozpoczną się poprzedniego wieczoru.

Film będzie wyświetlany w wersjach 2D i 3D oraz z napisami i z dubbingiem, czyli łącznie w 4 wariantach. Sprawdziłem jednak repertuar kilku kin warszawskich z listy na stronie sieci Multikino i na czwartek 24 maja zaplanowano w nich wyłącznie pokazy filmu o Hanie Solo w wersji 2D z napisami. Pełna lista seansów dostępna jest na stronie Multikina.

REKLAMA

Bilety na Han Solo: Gwiezdne wojny - historie w sieci Helios.

Fanów sagi Star Wars do odwiedzenia kin 24 maja zachęca również sieć Helios. Podobnie jak w przypadku pozostałych obu sieci, fani mogą kupić już bilety na seanse 2D i 3D w wersji z dubbingiem i napisami. Aby odszukać seans dla siebie, należy przeklikać się przez stronę sieci.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA