REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Już jest! Do sieci trafił pełny zwiastun filmu Han Solo. Gwiezdne wojny – historie

Zaledwie kilkanaście godzin temu dostaliśmy pierwszy krótki materiał promocyjny, który wyemitowany został podczas Super Bowl. Teraz możemy obejrzeć pełny zwiastun filmu Han Solo. Gwiezdne wojny – historie.

05.02.2018
17:25
Już jest! Do sieci trafił pełny zwiastun filmu Han Solo. Gwiezdne wojny – historie
REKLAMA
REKLAMA

Film o początkach przygód Hana Solo to drugi z serii spin-offów w uniwersum Gwiezdnych wojen. Chociaż nie cichną echa licznych problemów na planie filmu, to nie da się ukryć, że zbliżająca premiera będzie zapewne jedną z najgłośniejszych tego roku. Zwłaszcza że opublikowany właśnie zwiastun napawa optymizmem. Miejmy nadzieję, że to nie tylko dobre pierwsze wrażenie.Jeśli chodzi o zaprezentowany zarys fabuły, to nie ma tu większych zaskoczeń. Słyszymy, że Solo został wyrzucony z akademii pilotażu, że od dziecka zajmuje się nielegalnymi interesami i - oczywiście - chce zostać najlepszych pilotem w Galaktyce. Wszystko wskazuje na to, że będziemy mieli do czynienia z awanturniczym i pełnym akcji filmem.

REKLAMA

W tytułowego bohatera wcieli się Alden Ehrenreich, a Donald Glover sportretuje Lando Calrissiana. W filmie wystąpi również Woody Harrelson, który wcieli się w Tobiasa Becketta. Na ekranie zobaczymy również Emilię Clarke. Po zawirowaniach na planie ostatecznie na stołku reżysera usadowił się Ron Howard, który nakręcił m. in. Kod da Vinci, Frost/Nixon i Piękny umysł.

Film Han Solo. Gwiezdne wojny – historie pojawi się w Polsce 25 maja 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA