REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Powrót do odległej galaktyki coraz bliżej. Zwiastun filmu Han Solo: Gwiezdne wojny - historie

Więcej Sokoła Millenium, więcej akcji na pędzącym pociągu i więcej Chewbacci. Lucasfilm opublikował kinowy trailer filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – historie.

09.04.2018
9:08
Han Solo zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Już za kilka tygodni czeka nas powrót do odległej galaktyki. Tym razem będzie inaczej, bowiem na ekranie nie zobaczymy żadnego Skywalkera. Fabuła skupi się na młodym Hanie Solo, jego spotkaniu z Chewbaccą i Lando Calrissianem oraz na początku przemytniczej kariery.

W sieci pojawił się nowy zwiastun filmu.

W klipe widzimy nowe ujęcia z naszym ulubionym wookiee. Han Solo: Gwiezdne wojny – historie pokaże początek jego wspaniałej, pełnej docinek przyjaźni z głównym bohaterem. Dowiemy się także nieco więcej na temat samego Chewbacci, a na ekranie pojawi się co najmniej jeden inny przedstawiciel jego gatunku. Włochata postać znajdzie się także w sporym niebezpieczeństwie podczas napadu na pociąg.

Nowa zapowiedź oferuje kilka premierowych ujęć z tej właśnie sceny. Po intensywnej strzelaninie Solo i jego towarzyszy z grupą Cloud Riders można zakładać, że będzie to jedna z najbardziej widowiskowych sekwencji całego filmu.

Han Solo zwiastun class="wp-image-151386"

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie zabierze nas także na pokład Sokoła Millenium.

Kultowy statek będzie miał jednak nieco inny wygląd i możliwości niż wersja znana z filmowego kanonu. W najnowszej produkcji Lucasfilm pojazd należy do Lando Calrissiana, którego widzimy zresztą za sterami Sokoła. W pilotowaniu pomaga mu L3-37, czyli kolejny wprowadzony do uniwersum robot.

REKLAMA

Główną rolę powierzono Aldenowi Ehrenreichowi, znanemu z Ave, Cezar! czy Pięknych istot. W Lando wcieli się znany z serialu Atlanta Donald Glover. Ponadto na ekranie zobaczymy także Emilię Clarke (Gra o tron), Woody’ego Harrelsona (Detektyw, Trzy billboardy za Ebbing, Missouri) czy Paula Bettany’ego (Vision z MCU). Ten ostatni zagra tajemniczego Drydena Vosa, którego twarz widzimy w nowym zwiastunie.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie trafi do kin 25 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA