REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Komiksy

Będzie nowy komiks z Batmanem i Harley Quinn

Fani uniwersum DC mają się z czego cieszyć. Oprócz zapowiedzianego już filmu animowanego, w którym wspólnie wystąpią Batman i Harley Quinn, otrzymają też serię komiksów z owym filmem powiązanych. 

05.07.2017
16:33
Harley Quinn and Batman
REKLAMA
REKLAMA

DC i Warner Bros. Home Entertainment przed paroma chwilami zapowiedziały serię komiksów Harley Quinn and Batman. Mają być one prequelami do zaanonsowanego wcześniej filmu. Opowiedzą historię tego dość nietypowego sojuszu pomiędzy szlachetnym głównym bohaterem i antybohaterką, jaką jest Harley.

Wiemy z reklam filmu, że Harley zostaje wyciągnięta z więzienia by pomóc Batmanowi pojmać Poison Ivy. Z komiksów jednak dowiemy się, jak do tego więzienia trafiła. Jak zapewnia nas wydawca w swojej informacji prasowej, do pracy nad komiksem zostali zatrudnieni „najlepsi z najlepszych”.

Głównymi autorami serii komiksów Harley Quinn and Batman będą Ty Templeton (scenariusz) i Rick Burchett (ilustracje).

Harley Quinn and Batman class="wp-image-88880"

Seria zacznie od pięciu komiksów i skupi się na zdradzie Harley przez Jokera i jej słodkiej zemście polegającej na zawarciu sojuszu z jego arcywrogiem.

Pierwszy z komiksów ma ukazać się w poniedziałek, 31 lipca. Kolejne będą się pojawiać co dwa tygodnie. W momencie, w którym ukaże się film (15 sierpnia), zacznie być udostępniana druga seria komiksów. Konkretniej, siedem tomów wydawanych co tydzień. Zmienią też nazwę na Batman and Harley Quinn, a więc będą miały ten sam tytuł, co film.

REKLAMA

Za fabułę drugiej serii odpowiadać będą, między innymi, Jeff Parker, Craig Rousseau, Luciano Vecchio, Amanda Deibert, David Hahn, Dario Brizuela, Matthew Dow Smith, Sandy Jarrell i Ty Templeton.

Latem przyszłego roku ma ukazać się pojedyncza antologia: jedna wielka księga ze wszystkimi wydanymi komiksami z serii. Nie możemy się doczekać!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA