REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Będzie spin-off "Legionu samobójców" poświęcony Harley Quinn

"Legion samobójców" trafi do kin dopiero w sierpniu, tymczasem najprawdopodobniej jeszcze przed premierą DC Entertainment i Warner Bros. zdecydują się zamówić spin-off tego widowiska, który skupiać się będzie na postaci Harley Quinn. 

17.05.2016
10:40
Będzie spin-off „Legionu samobójców” poświęcony Harley Quinn
REKLAMA
REKLAMA

Grana przez Margot Robbie Harley Quinn będzie jedną z głównych bohaterek "Legionu samobójców". Była psychiatra w szpitalu Arkham, a później ulubiona pomocnica Jokera najpewniej doczeka się też własnego filmu. Projekt ruszył ponoć z inicjatywy samej Robbie, która przygotowując się do roli zafascynowała się komiksowym uniwersum DC i istniejącymi w nim kobiecymi postaciami. Dwudziestopięcioletnia aktorka, znana między innymi z "Wilka z Wall Street", ma nie tylko wcielić się w Quinn, ale też wyprodukować spin-off.

REKLAMA
harley quinn margot robbie class="wp-image-69588"

Szczegóły produkcji pozostają nieznane. Nie wiadomo ani jak tytuł miałaby nosić, ani kiedy trafi na kinowe ekrany, nie wspominając już o fabule czy obsadzie widowiska. Margot Robbie zaangażowała już do spin-offu scenarzystkę, której nazwisko pozostaje nieujawnione. Harley Quinn to niewątpliwie jedna z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych postaci z "Legionu samobójców", niemniej jednak DC i Warner Bros. sporo ryzykują, zamawiając to dzieło tak wcześnie. Zachodzi bowiem ryzyko, że "Legion..." powtórzy wątpliwy sukces filmu "Batman vs Superman" i niewielu widzów będzie zainteresowane filmem o Harley.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA