REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Pierwsza część Harry'ego Pottera z fenomenalnym Piotrem Fronczewskim w Audiotece

Jeśli macie wolnych 9 godzin i jeszcze nie zaczęliście przygody z Harrym Potterem, to macie do tego świetną okazję. A jeżeli macie to już za sobą, to dobrze wiecie, że warto powrócić do tego świata kolejny raz.

04.05.2017
19:04
Audioteka
REKLAMA
REKLAMA

Piotr Fronczewski dysponuje jednym z najbardziej rozpoznawalnych głosów na polskiej scenie lektorskiej. Z drugiej strony Harry Potter to najpopularniejszy młody czarodziej, który dla Warner Bros. zarobił miliardy dolarów.

Piotr Fronczewski czyta przygody Harry'ego Pottera

W Audiotece pojawił się audiobook pierwszej części w cenie 39,90 zł. Abonament Audioteki Plus, dający dostęp do jednego tytułu miesięcznie kosztuje z kolei 19,90 zł. To naprawdę przyzwoita cena, by albo nabyć nagranie, albo by mieć okazję je przesłuchać. Fronczewski jest lektorem wszystkich, poza Czarą ognia, przygód poświęconych Harry'emu Potterowi i każdą z części interpretuje fenomenalnie. Wprowadza do świata magii z lekkością, jest dowcipny, kiedy trzeba, a kiedy trzeba prowokuje do refleksji. Harry Potter w jego wykonaniu to jedna z najlepszych interpretacji jeśli chodzi o polskie audiobooki. Konkurować może z nim niewielu.

harry potter class="wp-image-84629"

Szczerze polecam tę pozycję wszystkim, którzy nie zawitali jeszcze do świata pełnego magii albo chcieliby odświeżyć sobie przygody Chłopca, Który Przeżył. Na stronie Audioteki można przesłuchać darmową próbkę głosu niegdysiejszego Franka Kimono.

REKLAMA

Miejmy nadzieję, że w serwisie wkrótce pojawią się kolejne książki w wersji audio.

Być może udałoby się stworzyć nawet słuchowisko na podstawie scenariusza (przeciętnej) sztuki Harry Potter i Przeklęte Dziecko. Głos Fronczewskiego, jako jednego z bohaterów, byłby na pewno strzałem w dziesiątkę!

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA