REKLAMA
  1. ROZRYWKA.BLOG
  2. Książki

"Harry Potter i Przeklęte Dziecko" już w przedsprzedaży!

Ósma część cyklu o Harrym Potterze, "Harry Potter i Przeklęte Dziecko", będąca sztuką autorstwa Jacka Thorne'a, powstałą na podstawie oryginalnej opowiesci J. K. Rowling, Johna Tiffany'ego i Jacka Thorne'a, jest już dostępna w przedsprzedaży. Oficjalna premiera książki odbędzie sę 22 października tego roku.

07.05.2016
17:35
Harry Potter i przeklęte dziecko
REKLAMA
REKLAMA

Na razie "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" dostępny jest wyłącznie w druku, w miękkiej i twardej okładce. Nie wiadomo, czy książka ukaże się w wersji elektornicznej, choć przyznam, że na to liczę. Fakt, że dziś zamówimy egzemplarz przedpremierowy, nie sprawi, że tytuł otrzymamy wcześniej – na zatopienie się w lekturze będziemy musieli poczekać jeszcze kilka miesięcy. Jest to natomiast korzystna opcja, dla tych, którzy już teraz wiedzą, że chcą mieć ósmą część "Harry'ego Pottera..." na półce – obydwa formaty książek są w cenie promocyjnej.

Harry Potter i przeklęte dziecko class="wp-image-71642"

"Harry Potter i Przeklęte Dziecko" opowiadać będzie o tytułowym bohaterze, który ukończył już Szkołę Magii i Czarodziejstwa Hogwart i jest pracownikiem Ministerstwa Magii. Naznaczony mężczyzna, będacy mężem Ginny z domu Weasley i posiadający trójkę potomstwa, mierzy się z widmami swojej przeszłości. Jego najmłodszy syn Albus również zmaga się z przeszłością swojego ojca. Teraźniejszość zaczyna przypominać dawne, straszliwe czasy młodości Harry'ego, kiedy jako nastolatek musiał walczyć z okrutnym Lordem Voldemortem. Harry i jego syn będą musieli stawić czoła prawdzie – czarna magia znowu wychodzi na światło dzienne i trzeba się z nią zmierzyć.

REKLAMA

Premiera spektaklu na podstawie sztuki "Harry Potter i Przeklęte Dziecko" odbędzie się 30 lipca tego roku w londyńskim West Endzie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA