REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ten zwiastun to najlepsza rzecz, jaką zobaczysz dziś w internecie

Na pozór uniwersum Harry'ego Pottera i film Piękna i Bestia łączy tylko Emma Watson, która wcieliła się w role Hermiony i później Belli. Ten mashup pokazuje jednak, że dla sprawnego filmowca nie ma rzeczy niemożliwych.

10.02.2017
19:55
Harry Potter i Piękna i Bestia - efekt zmieszania tych filmów jest świetny
REKLAMA
REKLAMA

Już 17 marca w polskich kinach zadebiutuje film Piękna i Bestia, gdzie główną rolę gra Emma Watson. Reżyser, Bill Condon, będzie na nowo odtworzył baśń, która swojej pierwszej adaptacji doczekała się już prawie 70 lat temu.

Zanim to nastąpi szwedzki duet komików z PistolShrimps postanowił sprawdzić, czy Bestię dałoby się zastąpić Lordem Voldemortem.

Miks Harry'ego Pottera i Pięknej i Bestii przebił moje najśmielsze oczekiwania.

Kilka kwiatuszków i ptaszków przysiadających na Voldemorcie nieco ociepliło jego wizerunek egoistycznego zabójcy. Może pod twarzą pozbawioną nosa kryje się jednak nieco dobra, a to bezwzględny świat i niechęć ze strony Hermiony nie pozwoliły nam jej poznać?

REKLAMA

Bardzo spodobało mi się także zestawienie ciepłych barw Pięknej i Bestii z chłodnymi kadrami znanymi z końcowych część sagi o Harrym Potterze. Przypomniało mi ono pierwsze części, w których również dominował żółty, a świat magii był jeszcze dość bezpiecznym i przytulnym miejscem.

Kolejny raz przenieść się do tego uniwersum będzie nam dane w przyszłym roku, dzięki premierze drugiej części filmu Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA