REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Stękniliście się za Mirandą? "Haters Back Off" wraca z 2 sezonem

Jeśli jeszcze nie widzieliście tegorocznego serialu Netfliksa, "Haters Back Off", gorąco zachęcam was do tego, by nadrobić pierwszy sezon w przerwie świątecznej. Zwłaszcza, że produkcja wróci do platformy z drugim sezonem.

16.12.2016
11:41
Stękniliście się za Mirandą? "Haters Back Off" wraca z 2 sezonem
REKLAMA
REKLAMA

"Haters Back Off" to serial komediowy, którego główną bohaterką jest Miranda Sings. Miranda Sings to alter ego youtuberki, Colleen Ballinger, która od blisko dziesięciu lat jest jedną z popularniejszych twórczyń na świecie, związanych z YouTube'em.

W tym roku w Netfliksie pojawił się serial z jej udziałem, który - to trzeba przyznać - jest naprawdę dobry i jest świetnym komentarzem do czasów współczesnych i siły nowych mediów.

Miranda to dziewczyna despotyczna, marudna i przekonana o własnej wyjątkowości. Za namową swojego wujka postanawia otworzyć kanał w serwisie YouTube i stać się gwiazdą. Serial skupia się na jej drodze do sławy, która cóż... pozostawia wiele do życzenia.

Data premiery drugiego sezonu "Haters Back Off" nie jest jeszcze znana, ale obstawiam, że seria wróci do Netfliksa już w drugiej połowie przyszłego roku.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA