REKLAMA
 1. Rozrywka
 2. Filmy
 3. Seriale

Co nowego w lutym w HBO GO? Królują hollywoodzkie blockbustery

HBO GO nie odpuszcza. Już teraz ma w swojej ofercie niemal 800 filmów i 200 seriali, a kolejne pozycje są dodawane do katalogu. W tym miesiącu do usługi trafią filmy Transformers, produkcje Pixara oraz nowy oryginalny serial HBO.

01.02.2018
18:41
HBO Go luty 2018
REKLAMA
REKLAMA

W lutym w usłudze HBO GO pojawią się takie produkcje, jak pięć filmów z serii Transformers – w tym najnowszy Transformers: Ostatni Rycerz – a także Megan Leavey z Kate Marą czy film Baywatch. Słoneczny patrol z Dwayne’em Johnsonem oraz Zackiem Efronem. Wielbiciele filmowej klasyki znajdą w serwisie m.in. Wściekłego byka, Angielskiego pacjenta czy film Capote.

Wśród serialowych premier w HBO GO znajdą się: nowy serial produkcji HBO o tytule Tu i teraz, trzeci sezon produkcji Ash kontra Martwe Zło, nowy sezon programu Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem i nową produkcję HBO – Odpałowe królowe.

Dla młodych widzów przygotowano wszystkie trzy części Toy Story oraz najnowsze Auta. W serwisie pojawią się również kolekcje odcinków Świnki Peppy, LEGO Friends, LEGO Ninjago czy Bajeczki Maszy. Baywatch.

HBO GO – nowości na luty 2018 r.

Tu i teraz

To nowy serial produkcji HBO autorstwa Alana Balla. Przedstawia perypetie multikulturowej amerykańskiej rodziny z wyższej klasy średniej. W rolach głównych Tim Robbins i Holly Hunter. W serialu ma dominować czarny humor, a jego pierwszy sezon składa się z 10 odcinków. Wątkiem zawiązującym fabułę jest nowy problem wspomnianej rodziny. Jedno z dzieci zaczyna widzieć rzeczy, których nie widzą inni. Konieczna jest interwencja psychologa.

Premiera: 12 lutego.

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

To już piąty sezon bardzo popularnego, pełnego ironicznego humoru show, które prowadzi tytułowy John Oliver. To klasyczna forma amerykańskiego late-talk-show, a program Olivera często jest porównywany do The Daily Show. Oliver koncentruje się na satyrze na politykę czy najnowsze wydarzenia ze Stanów Zjednoczonych i świata. A przecież dobrej satyry nigdy zbyt wiele.

Premiera: 23 lutego

Ash kontra Martwe Zło

To już trzeci sezon amerykańskiego serialu. Nic dziwnego, że zdobył popularność. Jest bowiem telewizyjną kontynuacją kultowych filmów z serii Martwe zło. Twórcą serialu jest Sam Raimi. Ash kontra Martwe Zło opowiada o Ashu Williamsie, który zostaje ponownie zmuszony do walki z plagą deadite’ów. W roli głównej Bruce Campbell.

Premiera: 26 lutego

Odpałowe królowe

To czteroodcinkowy program komediowy HBO, którego gwiazdami są Jessica Williams oraz Phoebe Robinson. Gośćmi specjalnymi pierwszych odcinków są: Jon Stewart, Sarah Jessica Parker, Tituss Burgess oraz Uzo Aduba. Wywodzi się z bardzo popularnego na iTunes podcastu komediowego. Czy sprawdzi się na wizji? Wkrótce się przekonamy.

Premiera: 26 lutego

5 filmów z serii Transformers

Tej serii nie trzeba nikomu przedstawiać. Każdy z filmów to epickie, wypełnione niesamowitymi efektami widowisko. Sam scenariusz… może i nie należy do najlepszych, ale mało kogo to obchodzi. Transformers to jedne z tych filmów, na które się po prostu dobrze patrzy. Zwłaszcza, że akcji i humoru w nich nie brakuje.

Premiera: 1 lutego

Baywatch. Słoneczny patrol

Film inspirowany jest niezwykle popularnym w latach dziewięćdziesiątych serialem Słoneczny patrol. W filmowej wersji występują między innymi Dwayne Johnson i Zack Efron. Bohaterowie będą musieli zjednoczyć siły, aby stawić czoła pewnej bezwzględnej bizneswoman. Czy to kino wysokich lotów? Zdecydowanie nie. Nie zmienia to jednak faktu, że film był popularny wśród widzów, a często mamy ochotę na coś odmóżdżającego i z niewybrednym humorem.

Premiera: 11 lutego

Megan Leavey

Film prezentuje opartą na faktach historię. Opowiada ona o kobiecie - która odbywa służbę wojskową w Iraku - i jej psie. W tytułowej roli występuje Kate Mara. Para nietypowych żołnierzy nieraz miała okazję dowieść swojej wartości. W efekcie Leavey wróciła ze służby z kolekcją medali, w tym z Purpowym Sercem, a jej podwładny Rex po powrocie do domu został przez nią adoptowany. Jak do tego doszło? Będziemy mieli okazję się przekonać.

Premiera: 25 lutego

Nie zabraknie nowości dla najmłodszych widzów.

Należeć do nich będą:

 • Be-be-niedźwiedzie – 26 odcinków – 2 lutego
 • Świnka Peppa – 52 odcinki – 3 lutego
 • LEGO Friends - 12 odcinków – 9 lutego
 • Małe królestwo Bena i Holly – 52 odcinki ­ – 9 lutego
 • LEGO Ninjago – 18 odcinków – 23 lutego
 • Bajeczki Maszy – 26 odcinków – 23 lutego
 • Królewska Akademia Bajek – 26 odcinków – 23 lutego

W HBO GO pojawią się również nowe filmy dokumentalne.

REKLAMA

Wśród nich warto zwrócić uwagę na:

 • Terroryzm: Dylematy frontu domowego– dokument HBO o postrzeganiu zagrożenia islamskim ekstremizmem wśród Amerykanów – 9 lutego
 • Radioaktywne St. Louis – dokument HBO o potajemnym składowaniu odpadów atomowych w kilku miasteczkach w Missouri – 13 lutego
 • Magazyn Rolling Stone: Reportaże znad krawędzi, cz. 1 & 2 – dwuczęściowy dokument pokazujący ostatnie pół wieku historii Stanów Zjednoczonych z perspektywy kultowego magazynu Rolling Stone – 15 lutego
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA