REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. VOD

Chciałam obejrzeć serial „Biały Lotos”, ale nie obejrzę. HBO GO ma awarię [Aktualizacja]

HBO GO nie działa. Popsuli mi wieczór. Chciałam obejrzeć ich nowy serial „Biały Lotos”, ale nie dla mnie takie przysmaki. I nie dla was. Bo awaria HBO GO jest dosłownie wszędzie.

31.07.2021
20:48
hbo go nie działa
REKLAMA

Awaria w HBO GO trwa już od dobrych kilku godzin w wielu miejscach Polski. Problemy możecie śledzić w serwisie Downdetector, gdzie użytkownicy serwisu HBO żalą się, że ten nie działa. Wpisujcie miasta, chciałoby się powiedzieć, bo problem jest poważny. HBO GO nie działa w wersji na desktop, w aplikacji mobilnej (smartfon, tablet) i w smart TV. W moim przypadku poległy wszystkie urządzenia – korzystam z systemów MacOS, iOS i Apple TV.

REKLAMA

HBO GO nie działa w Polsce. Awaria serwisu

 class="wp-image-1764664"
HBO GO nie działa / screen Downdetector

Za każdym razem, kiedy próbuję włączyć odcinek serialu „Biały Lotos” (i cokolwiek innego), na oknie telewizora, tabletu, telefonu i komputera pojawia się komunikat „Wystąpił błąd”. Do serwisu można się zalogować, przeglądać bibliotekę produkcji, niestety żadnej z nich nie można obejrzeć. Frustrujące? Nawet bardzo. Wygląda na to, że niedziałające HBO GO zepsuło nie tylko mój wieczór, bo pod mapą awarii serwisu widać wściekłe komentarze klientów, w których można przeczytać coś o „trafianiu”. I zdecydowanie nie chodzi o strzał w dziesiątkę.

 class="wp-image-1764667"
HBO GO awaria serwisu / screen z Downdetector

Skontaktowałam się w tej sprawie z Biurem Prasowym HBO Polska. Jeśli tylko dostanę odpowiedź, umieszczę ją w tym tekście.

Aktualizacja [01.08.2021, 9:35]

REKLAMA

Problem, jak poinformowano w mediach społecznościowych HBO Polska, został naprawiony. Serwis rzeczywiście działa już na wszystkich urządzeniach.

 class="wp-image-1764712"
HBO GO awaria
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA