REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Najciekawsze tegoroczne premiery HBO GO - 7 powodów, dla których warto wykupić abonament

Wreszcie możemy cieszyć się dostępem do HBO GO bez dodatkowych umów. Mamy teraz okazję, by zapoznać się z produkcjami tej platformy. Kilka z nich dopiero czeka na swoją premierę.

26.03.2018
14:23
Westworld HBO GO
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście teraz możemy już bez przeszkód cieszyć się kultowymi produkcjami HBO. W wolnej chwili można odpalić Grę o tron, Detektywa czy Watahę. Jednak na powrót tych seriali trzeba będzie jeszcze długo poczekać, a w międzyczasie HBO GO szykuje kilka ciekawych premier.

7 produkcji, które warto zobaczyć w tym roku w HBO GO:

Syrena

Bristol Cove to spokojne, nadmorskie miasteczko, które według legend było domem dla syren. Pewnego dnia w miejscowości zjawia się niezwykle tajemnicza Ryn. Dziewczyna stara się poukładać sobie życie w nowym miejscu, do którego jednak wyraźnie nie pasuje. Zwraca tym na siebie uwagę Bena, biologa morskiego. Zauroczenie naukowca nie podoba się podejrzliwej Maddie, współpracowniczce Bena. To dopiero początek pełnej sekretów intrygi.

Dwa pierwsze odcinki pojawią się w HBO GO 30 marca.

Paterno

Film w reżyserii Barry’ego Levinsona (Rain Man) z Alem Pacino w roli głównej. Joe Paterno przez 45 lat był trenerem futbolu amerykańskiego w uniwersyteckiej lidze NCAA. Razem z drużyną Pennsylvania State University sięgał po najważniejsze trofea i może pochwalić się najwyższą liczbą wygranych meczów w historii. Jego kariera rozpada się w 2011 roku, gdy na jaw wychodzi sprawa molestowania nastolatków przez jego długoletniego asystenta, Jerry’ego Sandusky’ego.

Film pojawi się w HBO GO 7 kwietnia.

Westworld - 2. sezon

Powrót do niesamowitego parku rozrywki to jedno z najbardziej wyczekiwanych telewizyjnych wydarzeń tej wiosny. W 1. sezonie produkcji oglądaliśmy imitację Dzikiego Zachodu, w której ludzie mogli spełniać wszystkie swoje fantazje. Hosty, czyli niezwykle inteligentne urządzenia zamieszkujące park, wydawały się być pod ścisłą kontrolą obsługi. Z czasem jednak poszczególne jednostki zyskiwały coraz większą świadomość, a personel stopniowo tracił na nie wpływ. W nowej odsłonie zobaczymy otwartą wojnę pomiędzy ludźmi a wytworami techniki.

Pierwszy odcinek 2. serii obejrzymy już 23 kwietnia.

Fahrenheit 451

Luźna adaptacja kultowej książki Raya Bradbury’ego. Faszystowskie władze wyznaczają straży pożarnej nowe zadanie – palenie książek. Takie działania mają stłumić rzekome dążenia ruchów inteligenckich. Strażak Guy Montag nie może jednak odnaleźć się w nowych obowiązkach i zaczyna buntować się przeciw zwierzchnikom. Jednocześnie poznaje rebeliantów, których głównym celem jest nauczenie się na pamięć książek, zanim ostatecznie znikną ich papierowe wersje.

Film pojawi się w serwisie 19 maja.

Succession

Nowy serial dramatyczny z udziałem Briana Coksa, Kierana Culkina oraz Jeremy’ego Stronga. Logan Roy stoi na czele globalnej korporacji medialno-rozrywkowej. Firma jest rodzinnym interesem; na kierowniczych stanowiskach zasiadają także dzieci z obu małżeństw Roya. Produkcja skupia się nie tylko na funkcjonowaniu i interesach przedsiębiorstwa, ale przede wszystkim na relacjach między członkami rodziny. Każdy z nich różni się charakterem i widzi siebie w innej roli, gdy Logan przejdzie już na emeryturę.

Serial pojawi się w HBO GO w czerwcu.

HBO GO Ostrze przedmioty class="wp-image-146772"

Ostre przedmioty

Oparty na książce Gillian Flynn miniserial z Amy Adams w roli głównej. Dziennikarka śledcza Camille przez lata zmagała się z samookaleczaniem. W końcu choroba zmusiła ją do leczenia w szpitalu psychiatrycznym. Po wyjściu z zakładu kobieta wraca do rodzinnego miasteczka w Montanie, by zbadać morderstwo dwóch dziewczynek. Wprowadza się do dawnego domu, gdzie wciąż mieszka Adora, matka Camille. Bohaterka musi zmierzyć się z demonami przeszłości.

Produkcja pojawi się na platformie latem tego roku.

Ślepnąc od świateł

Kolejny miniserial, choć tym razem polskiej produkcji. Bohaterem opartej o powieść Jakuba Żulczyka produkcji jest diler kokainy. W czasie Bożego Narodzenia przyjeżdża z Olsztyna do Warszawy, by rozprowadzać towar w stolicy. Prowadzi nocny tryb życia, jeżdżąc ulicami wielkiego miasta, ściągając pieniądze od dłużników i zaopatrując elity społeczne w narkotyki. Seria ma być nie tylko historią dilera, ale także romantyczną elegią o Warszawie, w której nie zabraknie czarnego humoru.

REKLAMA

Premierę miniserialu zaplanowano na 2018 roku, choć konkretna data nie jest jeszcze znana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA