REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale /
  4. VOD

Aktualizacja oferty HBO GO. W kwietniu na platformie pojawi się duża paczka filmów MCU

HBO informuje o nowych premierach na HBO GO. W kwietniu będzie więcej do oglądania niż się spodziewaliśmy, bo do biblioteki serwisu VOD zostanie dodana duża paczka filmów należących do MCU (Kinowe Uniwersum Marvela).

06.04.2020
19:07
Filmy MCU w HBO GO. Premiery VOD na kwiecień 2020 roku
REKLAMA
REKLAMA

Przeglądając kwietniowe premiery HBO GO wiedzieliśmy już, że filmy i seriale, które zostaną w tym miesiącu udostępnione na platformie zapewnią nam mnóstwo godzin rozrywki. Jak się jednak okazuje, interesujących nowości będzie w serwisie jeszcze więcej. Do już i tak długiej listy należy bowiem dopisać dziewięć filmów na podstawie komiksów Marvela.

Filmy MCU w kwietniu na HBO GO.

Już niedługo, bo 10 kwietnia na HBO GO pojawi się pierwsza porcja filmów należących do MCU. Będzie to trylogia przygód Iron Mana. Tydzień później, 17 kwietnia, na platformie będzie można zobaczyć również trzy części „Kapitana Ameryki”, czyli „Pierwsze starcie”, „Zimowy Żołnierz” oraz „Wojna bohaterów”. 24 kwietnia natomiast w serwisie zadebiutują „Thor”, „Thor: Mroczny świat” i „Thor: Ragnarok”.

Wymienione filmy zasilą bibliotekę HBO GO, powiększając dostępną na platformie rodzinę produkcji spod znaku MCU. Bo od jakiegoś czasu użytkownicy serwisu mogą oglądać chociażby „Avengers: Koniec gry” czy „Kapitan Marvel”, a nie tak dawno informowaliśmy, że pojawił się na nim również „Spider-Man: Daleko od domu”.

Jakie nowości w bibliotece HBO GO oprócz filmów MCU?

Filmy MCU to nie wszystkie kwietniowe nowości na HBO GO. Oprócz zapowiedzianych wcześniej premier dochodzi „Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem”. Nowe odcinki satyrycznego programu miały nie pojawiać się na razie w serwisie. Mimo wszystko 6 kwietnia na HBO GO po godzinie 20:00 zadebiutuje jego siódmy epizod.

Czwarty sezon serialu „Sprawa idealna” miał pojawić się w serwisie 10 kwietnia. Zamiast tego wyląduje w HBO GO dzień wcześniej, czyli 9 kwietnia.

Pełna lista ogłoszonych dzisiaj zmian w ofercie HBO GO w kwietniu:

6 kwietnia 2020

Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem

9 kwietnia 2020

Sprawa idealna IV, odc. 1

10 kwietnia 2020

Iron Man
Iron Man 2
Iron Man 3

17 kwietnia 2020

Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie
Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz
Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

REKLAMA

24 kwietnia 2020

Thor
Thor: Mroczny świat
Thor: Ragnarok

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA